У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

210Ш Одеса-Головна — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 210Ш сполученням Одеса-Головна - Дніпро-Головний відправляється зі станції Одеса-Головна о 15.22 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 04.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 28 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 13 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Одеса-Східна, Колосівка, Миколаїв-Пас., Херсон, Снігурівка, Березнегувате, Біла Криниця, Високопілля, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 15.22
Одеса-Східна 15.57 2 хв  15.59 35 хв 
Колосівка 17.37 23 хв  18.00 2 г  15 хв 
Миколаїв-Пас. 19.43 20 хв  20.03 4 г  21 хв 
Херсон 21.04 10 хв  21.14 5 г  42 хв 
Снігурівка 22.03 2 хв  22.05 6 г  41 хв 
Березнегувате 22.41 2 хв  22.43 7 г  19 хв 
Біла Криниця 23.08 2 хв  23.10 7 г  46 хв 
Високопілля 23.39 2 хв  23.41 8 г  17 хв 
Апостолове 00.10 22 хв  00.32 8 г  48 хв 
Кривий Ріг-Головний 01.12 46 хв  01.58 9 г  50 хв 
Кам'янське-Пасажирське 04.12 2 хв  04.14 12 г  50 хв 
Дніпро-Головний 04.50 13 г  28 хв 

У розкладі поїзда 210Ш Одеса-Головна — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30