У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

213П Дніпро-Головний — Умань Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 213П сполученням Дніпро-Головний - Умань відправляється зі станції Дніпро-Головний о 20.42 і прибуває на станцію Умань о 07.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 55 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 19 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Христинівка, Розсішки.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 20.42
Кам'янське-Пасажирське 21.18 2 хв  21.20 36 хв 
Олександрія 23.46 2 хв  23.48 3 г  4 хв 
Знам'янка-Пас. 00.29 3 хв  00.32 3 г  47 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.48 32 хв  02.20 5 г  6 хв 
Христинівка 05.15 1 г 31 хв  06.46 8 г  33 хв 
Розсішки 07.00 9 хв  07.09 10 г  18 хв 
Умань 07.37 10 г  55 хв 

У розкладі поїзда 213П Дніпро-Головний — Умань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930