У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

213О Суми — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 213О сполученням Суми - Одеса-Головна відправляється зі станції Суми о 19.53 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 10 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Вапнярка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 19.53
Білопілля 20.39 2 хв  20.41 46 хв 
Ворожба-Пас. 20.53 20 хв  21.13 1 г 
Путивль 21.42 2 хв  21.44 1 г  49 хв 
Конотоп 22.25 4 хв  22.29 2 г  32 хв 
Бахмач-Пас. 22.51 2 хв  22.53 2 г  58 хв 
Ніжин 23.42 2 хв  23.44 3 г  49 хв 
Дарниця 00.57 2 хв  00.59 5 г  4 хв 
Київ-Пас. 01.17 20 хв  01.37 5 г  24 хв 
Фастів-1 02.31 2 хв  02.33 6 г  38 хв 
Козятин-1 03.54 4 хв  03.58 8 г  1 хв 
Вінниця 04.51 5 хв  04.56 8 г  58 хв 
Жмеринка-Пас. 05.44 4 хв  05.48 9 г  51 хв 
Вапнярка 06.57 1 хв  06.58 11 г  4 хв 
Одеса-Головна 11.07 15 г  14 хв 

У розкладі поїзда 213О Суми — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031