У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

213О Суми — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 213О сполученням Суми - Одеса-Головна відправляється зі станції Суми о 19.53 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 11.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 10 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Білопілля, Ворожба-Пас., Путивль, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Дарниця, Київ-Пас., Фастів-1, Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Вапнярка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Суми 19.53
Білопілля 20.39 2 хв  20.41 46 хв 
Ворожба-Пас. 20.53 20 хв  21.13 1 г 
Путивль 21.42 2 хв  21.44 1 г  49 хв 
Конотоп 22.25 4 хв  22.29 2 г  32 хв 
Бахмач-Пас. 22.51 2 хв  22.53 2 г  58 хв 
Ніжин 23.42 2 хв  23.44 3 г  49 хв 
Дарниця 00.57 2 хв  00.59 5 г  4 хв 
Київ-Пас. 01.17 20 хв  01.37 5 г  24 хв 
Фастів-1 02.31 2 хв  02.33 6 г  38 хв 
Козятин-1 03.54 4 хв  03.58 8 г  1 хв 
Вінниця 04.51 5 хв  04.56 8 г  58 хв 
Жмеринка-Пас. 05.44 4 хв  05.48 9 г  51 хв 
Вапнярка 06.57 1 хв  06.58 11 г  4 хв 
Одеса-Головна 11.07 15 г  14 хв 

У розкладі поїзда 213О Суми — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30