У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

213Ш Умань — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 213Ш сполученням Умань - Дніпро-Головний відправляється зі станції Умань о 19.55 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 06.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 10 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Христинівка, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Умань 19.55
Христинівка 20.38 25 хв  21.03 43 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.39 36 хв  01.15 4 г  44 хв 
Знам'янка-Пас. 02.27 3 хв  02.30 6 г  32 хв 
Олександрія 03.08 2 хв  03.10 7 г  13 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.28 2 хв  04.30 8 г  33 хв 
Кам'янське-Пасажирське 05.37 2 хв  05.39 9 г  42 хв 
Дніпро-Головний 06.20 10 г  25 хв 

У розкладі поїзда 213Ш Умань — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930