У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

214Ш Одеса-Головна — Суми Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 214Ш сполученням Одеса-Головна - Суми відправляється зі станції Одеса-Головна о 13.45 і прибуває на станцію Суми о 06.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 27 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Вапнярка, Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1, Фастів-1, Київ-Пас., Дарниця, Ніжин, Бахмач-Пас., Конотоп, Путивль, Ворожба-Пас., Білопілля.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 13.45
Вапнярка 18.08 2 хв  18.10 4 г  23 хв 
Жмеринка-Пас. 19.19 15 хв  19.34 5 г  34 хв 
Вінниця 20.20 5 хв  20.25 6 г  35 хв 
Козятин-1 21.42 2 хв  21.44 7 г  57 хв 
Фастів-1 22.58 2 хв  23.00 9 г  13 хв 
Київ-Пас. 00.09 20 хв  00.29 10 г  24 хв 
Дарниця 00.49 2 хв  00.51 11 г  4 хв 
Ніжин 02.08 2 хв  02.10 12 г  23 хв 
Бахмач-Пас. 03.03 2 хв  03.05 13 г  18 хв 
Конотоп 03.27 9 хв  03.36 13 г  42 хв 
Путивль 04.19 2 хв  04.21 14 г  34 хв 
Ворожба-Пас. 04.54 22 хв  05.16 15 г  9 хв 
Білопілля 05.27 2 хв  05.29 15 г  42 хв 
Суми 06.15 16 г  30 хв 

У розкладі поїзда 214Ш Одеса-Головна — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031