У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

215П Покровськ — Новоолексіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 215П сполученням Покровськ - Новоолексіївка відправляється зі станції Покровськ о 08.29 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 14.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 28 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Межова, Просяна, Чаплине, Синельникове-1, Запоріжжя-1, Мелітополь.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Покровськ 08.29
Межова 09.01 2 хв  09.03 32 хв 
Просяна 09.29 2 хв  09.31 1 г 
Чаплине 09.42 2 хв  09.44 1 г  13 хв 
Синельникове-1 10.47 2 хв  10.49 2 г  18 хв 
Запоріжжя-1 11.44 5 хв  11.49 3 г  15 хв 
Мелітополь 13.31 15 хв  13.46 5 г  2 хв 
Новоолексіївка 14.47 6 г  18 хв 

У розкладі поїзда 215П Покровськ — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30