У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

215П Покровськ — Новоолексіївка Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 215П сполученням Покровськ - Новоолексіївка відправляється зі станції Покровськ о 08.29 і прибуває на станцію Новоолексіївка о 14.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Межова, Просяна, Чаплине, Синельникове-1, Запоріжжя-1, Мелітополь.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Покровськ 08.29
Межова 09.01 2 хв  09.03 32 хв 
Просяна 09.29 1 хв  09.30 1 г 
Чаплине 09.42 2 хв  09.44 1 г  13 хв 
Синельникове-1 10.47 2 хв  10.49 2 г  18 хв 
Запоріжжя-1 11.44 5 хв  11.49 3 г  15 хв 
Мелітополь 13.31 2 хв  13.33 5 г  2 хв 
Новоолексіївка 14.35 6 г  6 хв 

У розкладі поїзда 215П Покровськ — Новоолексіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031