У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

217Л Київ-Пас. — Рахів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 217Л сполученням Київ-Пас. - Рахів відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.02 і прибуває на станцію Рахів о 08.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 5 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Шепетівка, Львів, Івано-Франківськ, Делятин, Яремче, Ворохта, Ясіня.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.02
Шепетівка 19.06 15 хв  19.21 4 г  4 хв 
Львів 23.47 22 хв  00.09 8 г  45 хв 
Івано-Франківськ 02.56 1 г 03.56 11 г  54 хв 
Делятин 05.25 15 хв  05.40 14 г  23 хв 
Яремче 05.53 3 хв  05.56 14 г  51 хв 
Ворохта 06.44 2 хв  06.46 15 г  42 хв 
Ясіня 07.22 2 хв  07.24 16 г  20 хв 
Рахів 08.07 17 г  5 хв 

У розкладі поїзда 217Л Київ-Пас. — Рахів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031