У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

218Ш Рахів — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 218Ш сполученням Рахів - Київ-Пас. відправляється зі станції Рахів о 17.49 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 09.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 25 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 38 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ясіня, Ворохта, Яремче, Делятин, Івано-Франківськ, Львів, Шепетівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рахів 17.49
Ясіня 18.43 3 хв  18.46 54 хв 
Ворохта 19.33 3 хв  19.36 1 г  44 хв 
Яремче 20.16 17 хв  20.33 2 г  27 хв 
Делятин 20.48 9 хв  20.57 2 г  59 хв 
Івано-Франківськ 22.04 21 хв  22.25 4 г  15 хв 
Львів 00.58 30 хв  01.28 7 г  9 хв 
Шепетівка 04.46 15 хв  05.01 10 г  57 хв 
Київ-Пас. 09.14 15 г  25 хв 

У розкладі поїзда 218Ш Рахів — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031