У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

220ЛШ Чернівці — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 220ЛШ сполученням Чернівці - Київ-Пас. відправляється зі станції Чернівці о 22.36 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 14.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 16 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 50 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Коломия, Івано-Франківськ, Галич, Ходорів, Львів, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, Хмельницький, Вінниця, Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чернівці 22.36
Коломия 23.51 3 хв  23.54 1 г  15 хв 
Івано-Франківськ 00.50 27 хв  01.17 2 г  14 хв 
Галич 01.46 2 хв  01.48 3 г  10 хв 
Ходорів 02.38 3 хв  02.41 4 г  2 хв 
Львів 03.56 46 хв  04.42 5 г  20 хв 
Тернопіль-Пас. 06.58 5 хв  07.03 8 г  22 хв 
Підволочиськ 07.55 2 хв  07.57 9 г  19 хв 
Хмельницький 08.56 15 хв  09.11 10 г  20 хв 
Вінниця 11.43 5 хв  11.48 13 г  7 хв 
Козятин-1 12.39 2 хв  12.41 14 г  3 хв 
Київ-Пас. 14.52 16 г  16 хв 

У розкладі поїзда 220ЛШ Чернівці — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції