У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

222О Кам'янець-Подільський — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 222О сполученням Кам'янець-Подільський - Київ-Пас. відправляється зі станції Кам'янець-Подільський о 19.04 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 04.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 43 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 5 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Балин, Дунаївці, Ярмолинці, Гречани, Красилів, Старокостянтинів-2, Пасічний, Адампіль, Хмільник, Уладівка, Холонівська, Козятин-1, Фастів-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кам'янець-Подільський 19.04
Балин 19.43 2 хв  19.45 39 хв 
Дунаївці 20.08 2 хв  20.10 1 г  4 хв 
Ярмолинці 20.34 2 хв  20.36 1 г  30 хв 
Гречани 22.09 20 хв  22.29 3 г  5 хв 
Красилів 23.14 2 хв  23.16 4 г  10 хв 
Старокостянтинів-2 23.44 2 хв  23.46 4 г  40 хв 
Пасічний 00.02 2 хв  00.04 4 г  58 хв 
Адампіль 00.16 2 хв  00.18 5 г  12 хв 
Хмільник 00.40 3 хв  00.43 5 г  36 хв 
Уладівка 01.00 2 хв  01.02 5 г  56 хв 
Холонівська 01.14 2 хв  01.16 6 г  10 хв 
Козятин-1 02.07 22 хв  02.29 7 г  3 хв 
Фастів-1 03.51 2 хв  03.53 8 г  47 хв 
Київ-Пас. 04.47 9 г  43 хв 

У розкладі поїзда 222О Кам'янець-Подільський — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції