У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

226П Бердянськ — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 226П сполученням Бердянськ - Київ-Пас. відправляється зі станції Бердянськ о 18.00 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 40 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 53 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Трояни, Нельгівка, Синя Гора, Пологи, Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, П'ятихатки-Пас., Знам'янка-Пас., Миронівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бердянськ 18.00
Берда 18.13 2 хв  18.15 13 хв 
Трояни 18.33 2 хв  18.35 33 хв 
Єлизаветівка 18.58 2 хв  19.00 58 хв 
Нельгівка 19.17 2 хв  19.19 1 г  17 хв 
Верхній Токмак-1 19.40 2 хв  19.42 1 г  40 хв 
Синя Гора 19.58 2 хв  20.00 1 г  58 хв 
Кирилівка 20.10 2 хв  20.12 2 г  10 хв 
Пологи 20.35 40 хв  21.15 2 г  35 хв 
Оріхівська 21.54 1 хв  21.55 3 г  54 хв 
Запоріжжя-1 23.10 30 хв  23.40 5 г  10 хв 
Синельникове-1 00.43 2 хв  00.45 6 г  43 хв 
Дніпро-Головний 01.37 1 г 3 хв  02.40 7 г  37 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.16 2 хв  03.18 9 г  16 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.29 2 хв  04.31 10 г  29 хв 
Олександрія 05.45 2 хв  05.47 11 г  45 хв 
Знам'янка-Пас. 06.27 5 хв  06.32 12 г  27 хв 
Кам'янка 07.39 10 хв  07.49 13 г  39 хв 
Миронівка 09.43 2 хв  09.45 15 г  43 хв 
Київ-Пас. 11.40 17 г  40 хв 

У розкладі поїзда 226П Бердянськ — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031