У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

226П Бердянськ — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 226П сполученням Бердянськ - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Бердянськ о 18.00 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 23.50 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 7 г 39 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Єлизаветівка, Синя Гора, Оріхівська, Павлоград-1, Богодухів, Ворожба-Пас., Бахмач-Пас., Городня, Гомель-Пас., Бобруйськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бердянськ 18.00
Берда 18.13 2 хв  18.15 13 хв 
Трояни 18.33 2 хв  18.35 33 хв 
Єлизаветівка 18.58 2 хв  19.00 58 хв 
Нельгівка 19.17 2 хв  19.19 1 г  17 хв 
Верхній Токмак-1 19.40 2 хв  19.42 1 г  40 хв 
Синя Гора 19.58 2 хв  20.00 1 г  58 хв 
Кирилівка 20.10 2 хв  20.12 2 г  10 хв 
Пологи 20.35 40 хв  21.15 2 г  35 хв 
Оріхівська 21.54 1 хв  21.55 3 г  54 хв 
Запоріжжя-1 23.10 2 г 3 хв  01.13 5 г  10 хв 
Синельникове-1 02.08 2 хв  02.10 8 г  8 хв 
Павлоград-1 02.41 2 хв  02.43 8 г  41 хв 
Лозова 03.46 2 хв  03.48 9 г  46 хв 
Харків-Пас. 05.50 26 хв  06.16 11 г  50 хв 
Богодухів 07.44 2 хв  07.46 13 г  44 хв 
Смородине 08.43 5 хв  08.48 14 г  43 хв 
Суми 09.44 20 хв  10.04 15 г  44 хв 
Ворожба-Пас. 10.53 20 хв  11.13 16 г  53 хв 
Путивль 11.44 2 хв  11.46 17 г  44 хв 
Конотоп 12.29 20 хв  12.49 18 г  29 хв 
Бахмач-Пас. 13.13 2 хв  13.15 19 г  13 хв 
Мена 14.22 2 хв  14.24 20 г  22 хв 
Сновськ 15.05 15 хв  15.20 21 г  5 хв 
Городня 15.54 2 хв  15.56 21 г  54 хв 
Хоробичі 16.21 35 хв  16.56 22 г  21 хв 
Терехівка 17.25 30 хв  17.55 23 г  25 хв 
Гомель-Пас. 18.32 43 хв  19.15 1 д  32 хв 
Буда-Кошелівська 19.52 2 хв  19.54 1 д  1 г  52 хв 
Жлобин-Пас. 20.29 41 хв  21.10 1 д  2 г  29 хв 
Бобруйськ 21.59 3 хв  22.02 1 д  3 г  59 хв 
Осиповичі-1 22.33 3 хв  22.36 1 д  4 г  33 хв 
Пуховичи 23.04 2 хв  23.06 1 д  5 г  4 хв 
Мінськ-Пас. 23.50 1 д  5 г  50 хв 

У розкладі поїзда 226П Бердянськ — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930