У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

226П Бердянськ — Мінськ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 226П сполученням Бердянськ - Мінськ-Пас. відправляється зі станції Бердянськ о 18.00 і прибуває на станцію Мінськ-Пас. о 23.50 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 5 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 32 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 7 г 39 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Єлизаветівка, Синя Гора, Оріхівська, Павлоград-1, Богодухів, Ворожба-Пас., Бахмач-Пас., Городня, Гомель-Пас., Бобруйськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бердянськ 18.00
Берда 18.13 2 хв  18.15 13 хв 
Трояни 18.33 2 хв  18.35 33 хв 
Єлизаветівка 18.58 2 хв  19.00 58 хв 
Нельгівка 19.17 2 хв  19.19 1 г  17 хв 
Верхній Токмак-1 19.40 2 хв  19.42 1 г  40 хв 
Синя Гора 19.58 2 хв  20.00 1 г  58 хв 
Кирилівка 20.10 2 хв  20.12 2 г  10 хв 
Пологи 20.35 40 хв  21.15 2 г  35 хв 
Оріхівська 21.54 1 хв  21.55 3 г  54 хв 
Запоріжжя-1 23.10 2 г 3 хв  01.13 5 г  10 хв 
Синельникове-1 02.08 2 хв  02.10 8 г  8 хв 
Павлоград-1 02.41 2 хв  02.43 8 г  41 хв 
Лозова 03.46 2 хв  03.48 9 г  46 хв 
Харків-Пас. 05.50 26 хв  06.16 11 г  50 хв 
Богодухів 07.44 2 хв  07.46 13 г  44 хв 
Смородине 08.43 5 хв  08.48 14 г  43 хв 
Суми 09.44 20 хв  10.04 15 г  44 хв 
Ворожба-Пас. 10.53 20 хв  11.13 16 г  53 хв 
Путивль 11.44 2 хв  11.46 17 г  44 хв 
Конотоп 12.29 20 хв  12.49 18 г  29 хв 
Бахмач-Пас. 13.13 2 хв  13.15 19 г  13 хв 
Мена 14.22 2 хв  14.24 20 г  22 хв 
Сновськ 15.05 15 хв  15.20 21 г  5 хв 
Городня 15.54 2 хв  15.56 21 г  54 хв 
Хоробичі 16.21 35 хв  16.56 22 г  21 хв 
Терехівка 17.25 30 хв  17.55 23 г  25 хв 
Гомель-Пас. 18.32 43 хв  19.15 1 д  32 хв 
Буда-Кошелівська 19.52 2 хв  19.54 1 д  1 г  52 хв 
Жлобин-Пас. 20.29 41 хв  21.10 1 д  2 г  29 хв 
Бобруйськ 21.59 3 хв  22.02 1 д  3 г  59 хв 
Осиповичі-1 22.33 3 хв  22.36 1 д  4 г  33 хв 
Пуховичи 23.04 2 хв  23.06 1 д  5 г  4 хв 
Мінськ-Пас. 23.50 1 д  5 г  50 хв 

У розкладі поїзда 226П Бердянськ — Мінськ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031