У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

226К Київ-Пас. — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 226К сполученням Київ-Пас. - Бердянськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.00 і прибуває на станцію Бердянськ о 11.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 6 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кам'янка, Олександрія, Кам'янське-Пасажирське, Синельникове-2, Запоріжжя-1, Пологи, Синя Гора, Нельгівка, Трояни.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.00
Миронівка 18.54 12 хв  19.06 1 г  54 хв 
Кам'янка 20.58 5 хв  21.03 3 г  58 хв 
Знам'янка-Пас. 22.08 9 хв  22.17 5 г  8 хв 
Олександрія 23.00 2 хв  23.02 6 г 
П'ятихатки-Пас. 00.34 3 хв  00.37 7 г  34 хв 
Кам'янське-Пасажирське 01.41 3 хв  01.44 8 г  41 хв 
Дніпро-Головний 02.20 42 хв  03.02 9 г  20 хв 
Синельникове-2 03.46 2 хв  03.48 10 г  46 хв 
Синельникове-1 03.56 2 хв  03.58 10 г  56 хв 
Запоріжжя-1 04.53 1 г 57 хв  06.50 11 г  53 хв 
Оріхівська 08.00 2 хв  08.02 15 г 
Пологи 08.42 30 хв  09.12 15 г  42 хв 
Кирилівка 09.39 2 хв  09.41 16 г  39 хв 
Синя Гора 09.53 2 хв  09.55 16 г  53 хв 
Верхній Токмак-1 10.10 2 хв  10.12 17 г  10 хв 
Нельгівка 10.33 2 хв  10.35 17 г  33 хв 
Єлизаветівка 10.50 5 хв  10.55 17 г  50 хв 
Трояни 11.16 2 хв  11.18 18 г  16 хв 
Берда 11.37 2 хв  11.39 18 г  37 хв 
Бердянськ 11.50 18 г  50 хв 

У розкладі поїзда 226К Київ-Пас. — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930