У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

226К Київ-Пас. — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 226К сполученням Київ-Пас. - Бердянськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.00 і прибуває на станцію Бердянськ о 11.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 18 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 44 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 4 г 6 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кам'янка, Олександрія, Кам'янське-Пасажирське, Синельникове-2, Запоріжжя-1, Пологи, Синя Гора, Нельгівка, Трояни.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.00
Миронівка 18.54 12 хв  19.06 1 г  54 хв 
Кам'янка 20.58 5 хв  21.03 3 г  58 хв 
Знам'янка-Пас. 22.08 9 хв  22.17 5 г  8 хв 
Олександрія 23.00 2 хв  23.02 6 г 
П'ятихатки-Пас. 00.34 3 хв  00.37 7 г  34 хв 
Кам'янське-Пасажирське 01.41 3 хв  01.44 8 г  41 хв 
Дніпро-Головний 02.20 42 хв  03.02 9 г  20 хв 
Синельникове-2 03.46 2 хв  03.48 10 г  46 хв 
Синельникове-1 03.56 2 хв  03.58 10 г  56 хв 
Запоріжжя-1 04.53 1 г 57 хв  06.50 11 г  53 хв 
Оріхівська 08.00 2 хв  08.02 15 г 
Пологи 08.42 30 хв  09.12 15 г  42 хв 
Кирилівка 09.39 2 хв  09.41 16 г  39 хв 
Синя Гора 09.53 2 хв  09.55 16 г  53 хв 
Верхній Токмак-1 10.10 2 хв  10.12 17 г  10 хв 
Нельгівка 10.33 2 хв  10.35 17 г  33 хв 
Єлизаветівка 10.50 5 хв  10.55 17 г  50 хв 
Трояни 11.16 2 хв  11.18 18 г  16 хв 
Берда 11.37 2 хв  11.39 18 г  37 хв 
Бердянськ 11.50 18 г  50 хв 

У розкладі поїзда 226К Київ-Пас. — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930