У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

226Ш Миколаїв-Пас. — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 226Ш сполученням Миколаїв-Пас. - Київ-Пас. відправляється зі станції Миколаїв-Пас. о 17.43 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 06.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 13 г 13 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 56 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Херсон, Снігурівка, Березнегувате, Біла Криниця, Блакитне, Високопілля, Апостолове, Кривий Ріг-Головний, Тимкове, Ім. Тараса Шевченка, Цвіткове, Миронівка, Кагарлик.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Миколаїв-Пас. 17.43
Херсон 18.55 34 хв  19.29 1 г  12 хв 
Снігурівка 20.16 2 хв  20.18 2 г  33 хв 
Березнегувате 20.54 2 хв  20.56 3 г  11 хв 
Біла Криниця 21.21 2 хв  21.23 3 г  38 хв 
Блакитне 21.46 2 хв  21.48 4 г  3 хв 
Високопілля 22.01 2 хв  22.03 4 г  18 хв 
Апостолове 22.32 22 хв  22.54 4 г  49 хв 
Кривий Ріг-Головний 23.33 5 хв  23.38 5 г  50 хв 
Тимкове 00.44 24 хв  01.08 7 г  1 хв 
Ім. Тараса Шевченка 03.52 15 хв  04.07 10 г  9 хв 
Цвіткове 04.36 2 хв  04.38 10 г  53 хв 
Миронівка 05.35 2 хв  05.37 11 г  52 хв 
Кагарлик 05.56 2 хв  05.58 12 г  13 хв 
Київ-Пас. 06.56 13 г  13 хв 

У розкладі поїзда 226Ш Миколаїв-Пас. — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031