У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

227К Київ-Пас. — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 227К сполученням Київ-Пас. - Бердянськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.07 і прибуває на станцію Бердянськ о 10.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 25 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Біла Церква, Корсунь, Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Олександрія, Кам'янське-Пасажирське, Синельникове-2, Мечетна, Пологи, Єлизаветівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.07
Фастів-1 17.38 2 хв  17.40 1 г  31 хв 
Біла Церква 18.20 2 хв  18.22 2 г  13 хв 
Миронівка 19.43 2 хв  19.45 3 г  36 хв 
Корсунь 20.14 2 хв  20.16 4 г  7 хв 
Цвіткове 20.51 2 хв  20.53 4 г  44 хв 
Ім. Тараса Шевченка 21.23 31 хв  21.54 5 г  16 хв 
Кам'янка 22.13 2 хв  22.15 6 г  6 хв 
Фундукліївка 22.29 2 хв  22.31 6 г  22 хв 
Знам'янка-Пас. 23.16 3 хв  23.19 7 г  9 хв 
Олександрія 23.55 2 хв  23.57 7 г  48 хв 
П'ятихатки-Пас. 01.12 2 хв  01.14 9 г  5 хв 
Кам'янське-Пасажирське 02.09 2 хв  02.11 10 г  2 хв 
Дніпро-Головний 02.45 25 хв  03.10 10 г  38 хв 
Синельникове-2 03.57 2 хв  03.59 11 г  50 хв 
Чаплине 05.10 20 хв  05.30 13 г  3 хв 
Мечетна 05.53 2 хв  05.55 13 г  46 хв 
Гайчур 06.14 2 хв  06.16 14 г  7 хв 
Пологи 07.05 30 хв  07.35 14 г  58 хв 
Верхній Токмак-1 08.23 2 хв  08.25 16 г  16 хв 
Єлизаветівка 09.10 8 хв  09.18 17 г  3 хв 
Бердянськ 10.06 17 г  59 хв 

У розкладі поїзда 227К Київ-Пас. — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031