У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

227К Київ-Пас. — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 227К сполученням Київ-Пас. - Бердянськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 16.07 і прибуває на станцію Бердянськ о 10.06 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 59 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 15 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 25 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Біла Церква, Корсунь, Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Олександрія, Кам'янське-Пасажирське, Синельникове-2, Мечетна, Пологи, Єлизаветівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 16.07
Фастів-1 17.38 2 хв  17.40 1 г  31 хв 
Біла Церква 18.20 2 хв  18.22 2 г  13 хв 
Миронівка 19.43 2 хв  19.45 3 г  36 хв 
Корсунь 20.14 2 хв  20.16 4 г  7 хв 
Цвіткове 20.51 2 хв  20.53 4 г  44 хв 
Ім. Тараса Шевченка 21.23 31 хв  21.54 5 г  16 хв 
Кам'янка 22.13 2 хв  22.15 6 г  6 хв 
Фундукліївка 22.29 2 хв  22.31 6 г  22 хв 
Знам'янка-Пас. 23.16 3 хв  23.19 7 г  9 хв 
Олександрія 23.55 2 хв  23.57 7 г  48 хв 
П'ятихатки-Пас. 01.12 2 хв  01.14 9 г  5 хв 
Кам'янське-Пасажирське 02.09 2 хв  02.11 10 г  2 хв 
Дніпро-Головний 02.44 25 хв  03.09 10 г  37 хв 
Синельникове-2 03.48 2 хв  03.50 11 г  41 хв 
Чаплине 05.10 20 хв  05.30 13 г  3 хв 
Мечетна 05.53 2 хв  05.55 13 г  46 хв 
Гайчур 06.14 2 хв  06.16 14 г  7 хв 
Пологи 07.05 30 хв  07.35 14 г  58 хв 
Верхній Токмак-1 08.23 2 хв  08.25 16 г  16 хв 
Єлизаветівка 09.10 8 хв  09.18 17 г  3 хв 
Бердянськ 10.06 17 г  59 хв 

У розкладі поїзда 227К Київ-Пас. — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031