У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

228П Бердянськ — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 228П сполученням Бердянськ - Київ-Пас. відправляється зі станції Бердянськ о 18.45 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 4 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Пологи, Мечетна, Синельникове-2, Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Фундукліївка, Ім. Тараса Шевченка, Корсунь, Біла Церква.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бердянськ 18.45
Верхній Токмак-1 20.15 2 хв  20.17 1 г  30 хв 
Пологи 20.59 30 хв  21.29 2 г  14 хв 
Гайчур 22.14 2 хв  22.16 3 г  29 хв 
Мечетна 22.37 2 хв  22.39 3 г  52 хв 
Чаплине 23.01 20 хв  23.21 4 г  16 хв 
Синельникове-2 00.24 2 хв  00.26 5 г  39 хв 
Дніпро-Головний 01.03 25 хв  01.28 6 г  18 хв 
Кам'янське-Пасажирське 02.01 2 хв  02.03 7 г  16 хв 
П'ятихатки-Пас. 03.01 2 хв  03.03 8 г  16 хв 
Олександрія 04.17 2 хв  04.19 9 г  32 хв 
Знам'янка-Пас. 04.56 3 хв  04.59 10 г  11 хв 
Фундукліївка 05.42 2 хв  05.44 10 г  57 хв 
Кам'янка 05.58 2 хв  06.00 11 г  13 хв 
Ім. Тараса Шевченка 06.21 18 хв  06.39 11 г  36 хв 
Цвіткове 07.08 2 хв  07.10 12 г  23 хв 
Корсунь 07.40 2 хв  07.42 12 г  55 хв 
Миронівка 08.13 2 хв  08.15 13 г  28 хв 
Біла Церква 09.08 2 хв  09.10 14 г  23 хв 
Фастів-1 09.41 2 хв  09.43 14 г  56 хв 
Київ-Пас. 10.39 15 г  54 хв 

У розкладі поїзда 228П Бердянськ — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031