У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

228П Бердянськ — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 228П сполученням Бердянськ - Київ-Пас. відправляється зі станції Бердянськ о 18.45 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 10.39 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 4 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Пологи, Мечетна, Синельникове-2, Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Фундукліївка, Ім. Тараса Шевченка, Корсунь, Біла Церква.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бердянськ 18.45
Верхній Токмак-1 20.15 2 хв  20.17 1 г  30 хв 
Пологи 20.59 30 хв  21.29 2 г  14 хв 
Гайчур 22.14 2 хв  22.16 3 г  29 хв 
Мечетна 22.37 2 хв  22.39 3 г  52 хв 
Чаплине 23.01 20 хв  23.21 4 г  16 хв 
Синельникове-2 00.24 2 хв  00.26 5 г  39 хв 
Дніпро-Головний 01.03 25 хв  01.28 6 г  18 хв 
Кам'янське-Пасажирське 02.01 2 хв  02.03 7 г  16 хв 
П'ятихатки-Пас. 03.01 2 хв  03.03 8 г  16 хв 
Олександрія 04.17 2 хв  04.19 9 г  32 хв 
Знам'янка-Пас. 04.56 3 хв  04.59 10 г  11 хв 
Фундукліївка 05.42 2 хв  05.44 10 г  57 хв 
Кам'янка 05.58 2 хв  06.00 11 г  13 хв 
Ім. Тараса Шевченка 06.21 18 хв  06.39 11 г  36 хв 
Цвіткове 07.08 2 хв  07.10 12 г  23 хв 
Корсунь 07.40 2 хв  07.42 12 г  55 хв 
Миронівка 08.13 2 хв  08.15 13 г  28 хв 
Біла Церква 09.08 2 хв  09.10 14 г  23 хв 
Фастів-1 09.41 2 хв  09.43 14 г  56 хв 
Київ-Пас. 10.39 15 г  54 хв 

У розкладі поїзда 228П Бердянськ — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031