У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

228КО Київ-Пас. — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 228КО сполученням Київ-Пас. - Бердянськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.38 і прибуває на станцію Бердянськ о 10.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миронівка, Корсунь, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-2, Чаплине, Мечетна, Гайчур, Пологи, Верхній Токмак-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.38
Миронівка 21.01 2 хв  21.03 1 г  23 хв 
Корсунь 21.31 2 хв  21.33 1 г  53 хв 
Цвіткове 22.05 2 хв  22.07 2 г  27 хв 
Ім. Тараса Шевченка 22.39 18 хв  22.57 3 г  1 хв 
Кам'янка 23.16 2 хв  23.18 3 г  38 хв 
Фундукліївка 23.32 2 хв  23.34 3 г  54 хв 
Знам'янка-Пас. 00.17 14 хв  00.31 4 г  39 хв 
Олександрія 01.11 2 хв  01.13 5 г  33 хв 
П'ятихатки-Пас. 02.30 2 хв  02.32 6 г  52 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.38 3 хв  03.41 8 г 
Дніпро-Головний 04.16 20 хв  04.36 8 г  38 хв 
Синельникове-2 05.18 2 хв  05.20 9 г  40 хв 
Чаплине 06.23 20 хв  06.43 10 г  45 хв 
Мечетна 07.07 2 хв  07.09 11 г  29 хв 
Гайчур 07.29 2 хв  07.31 11 г  51 хв 
Пологи 08.16 20 хв  08.36 12 г  38 хв 
Верхній Токмак-1 09.21 2 хв  09.23 13 г  43 хв 
Бердянськ 10.45 15 г  7 хв 

У розкладі поїзда 228КО Київ-Пас. — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930