У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

228К Київ-Пас. — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 228К сполученням Київ-Пас. - Бердянськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.38 і прибуває на станцію Бердянськ о 10.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 7 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 57 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миронівка, Корсунь, Цвіткове, Ім. Тараса Шевченка, Кам'янка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-2, Чаплине, Мечетна, Гайчур, Пологи, Верхній Токмак-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.38
Миронівка 21.01 2 хв  21.03 1 г  23 хв 
Корсунь 21.31 2 хв  21.33 1 г  53 хв 
Цвіткове 22.05 2 хв  22.07 2 г  27 хв 
Ім. Тараса Шевченка 22.39 18 хв  22.57 3 г  1 хв 
Кам'янка 23.16 2 хв  23.18 3 г  38 хв 
Фундукліївка 23.32 2 хв  23.34 3 г  54 хв 
Знам'янка-Пас. 00.17 14 хв  00.31 4 г  39 хв 
Олександрія 01.11 2 хв  01.13 5 г  33 хв 
П'ятихатки-Пас. 02.30 2 хв  02.32 6 г  52 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.38 3 хв  03.41 8 г 
Дніпро-Головний 04.16 20 хв  04.36 8 г  38 хв 
Синельникове-2 05.18 2 хв  05.20 9 г  40 хв 
Чаплине 06.23 20 хв  06.43 10 г  45 хв 
Мечетна 07.07 2 хв  07.09 11 г  29 хв 
Гайчур 07.29 2 хв  07.31 11 г  51 хв 
Пологи 08.16 20 хв  08.36 12 г  38 хв 
Верхній Токмак-1 09.21 2 хв  09.23 13 г  43 хв 
Бердянськ 10.45 15 г  7 хв 

У розкладі поїзда 228К Київ-Пас. — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Липень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031