У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

023М Москва-Київська — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 023М сполученням Москва-Київська - Одеса-Головна відправляється зі станції Москва-Київська о 20.59 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 19.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 6 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Калуга-2, Сухиничі-Головні, Брянск-Орловський, Конотоп, Бахмач-Пас., Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Ярошенка, Вапнярка, Рудниця, Кодима, Слобідка, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 20.59
Калуга-2 23.31 2 хв  23.33 2 г  32 хв 
Сухиничі-Головні 00.29 26 хв  00.55 3 г  30 хв 
Брянск-Орловський 02.25 50 хв  03.15 5 г  26 хв 
Конотоп 05.32 40 хв  06.12 8 г  33 хв 
Бахмач-Пас. 06.34 2 хв  06.36 9 г  35 хв 
Київ-Пас. 08.56 25 хв  09.21 11 г  57 хв 
Козятин-1 11.44 2 хв  11.46 14 г  45 хв 
Вінниця 12.38 5 хв  12.43 15 г  39 хв 
Жмеринка-Пас. 13.29 20 хв  13.49 16 г  30 хв 
Ярошенка 14.11 2 хв  14.13 17 г  12 хв 
Вапнярка 15.03 2 хв  15.05 18 г  4 хв 
Рудниця 15.31 2 хв  15.33 18 г  32 хв 
Кодима 15.51 2 хв  15.53 18 г  52 хв 
Слобідка 16.20 2 хв  16.22 19 г  21 хв 
Подільськ-Жм. 16.47 2 хв  16.49 19 г  48 хв 
Роздільна-1 18.27 2 хв  18.29 21 г  28 хв 
Одеса-Головна 19.50 22 г  51 хв 

У розкладі поїзда 023М Москва-Київська — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031