У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

023М Москва-Київська — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 023М сполученням Москва-Київська - Одеса-Головна відправляється зі станції Москва-Київська о 20.41 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 19.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 9 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Калуга-2, Сухиничі-Головні, Брянск-Орловський, Конотоп, Бахмач-Пас., Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Ярошенка, Вапнярка, Рудниця, Кодима, Слобідка, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 20.41
Калуга-2 23.25 2 хв  23.27 2 г  44 хв 
Сухиничі-Головні 00.26 32 хв  00.58 3 г  45 хв 
Брянск-Орловський 02.28 50 хв  03.18 5 г  47 хв 
Конотоп 05.32 40 хв  06.12 8 г  51 хв 
Бахмач-Пас. 06.34 2 хв  06.36 9 г  53 хв 
Київ-Пас. 08.58 30 хв  09.28 12 г  17 хв 
Козятин-1 11.50 2 хв  11.52 15 г  9 хв 
Вінниця 12.43 5 хв  12.48 16 г  2 хв 
Жмеринка-Пас. 13.32 20 хв  13.52 16 г  51 хв 
Ярошенка 14.15 2 хв  14.17 17 г  34 хв 
Вапнярка 15.07 2 хв  15.09 18 г  26 хв 
Рудниця 15.35 2 хв  15.37 18 г  54 хв 
Кодима 15.55 2 хв  15.57 19 г  14 хв 
Слобідка 16.25 2 хв  16.27 19 г  44 хв 
Подільськ-Жм. 16.52 3 хв  16.55 20 г  11 хв 
Роздільна-1 18.24 2 хв  18.26 21 г  43 хв 
Одеса-Головна 19.50 23 г  9 хв 

У розкладі поїзда 023М Москва-Київська — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції