У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

023М Москва-Київська — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 023М сполученням Москва-Київська - Одеса-Головна відправляється зі станції Москва-Київська о 20.59 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 20.29 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 24 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Калуга-2, Сухиничі-Головні, Брянск-Орловський, Конотоп, Бахмач-Пас., Ніжин, Київ-Пас., Козятин-1, Вінниця, Жмеринка-Пас., Ярошенка, Вапнярка, Рудниця, Кодима, Слобідка, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Москва-Київська 20.59
Калуга-2 23.31 2 хв  23.33 2 г  32 хв 
Сухиничі-Головні 00.29 26 хв  00.55 3 г  30 хв 
Брянск-Орловський 02.25 50 хв  03.15 5 г  26 хв 
Конотоп 06.28 40 хв  07.08 9 г  29 хв 
Бахмач-Пас. 07.30 2 хв  07.32 10 г  31 хв 
Ніжин 08.19 2 хв  08.21 11 г  20 хв 
Київ-Пас. 09.54 40 хв  10.34 12 г  55 хв 
Козятин-1 12.46 2 хв  12.48 15 г  47 хв 
Вінниця 13.39 5 хв  13.44 16 г  40 хв 
Жмеринка-Пас. 14.27 20 хв  14.47 17 г  28 хв 
Ярошенка 15.10 2 хв  15.12 18 г  11 хв 
Вапнярка 16.02 2 хв  16.04 19 г  3 хв 
Рудниця 16.30 2 хв  16.32 19 г  31 хв 
Кодима 16.50 2 хв  16.52 19 г  51 хв 
Слобідка 17.19 2 хв  17.21 20 г  20 хв 
Подільськ-Жм. 17.46 3 хв  17.49 20 г  47 хв 
Роздільна-1 19.22 2 хв  19.24 22 г  23 хв 
Одеса-Головна 20.29 23 г  30 хв 

У розкладі поїзда 023М Москва-Київська — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30