У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

231Д Дніпро-Головний — Львів Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 231Д сполученням Дніпро-Головний - Львів відправляється зі станції Дніпро-Головний о 17.31 і прибуває на станцію Львів о 10.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 39 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Миронівка, Козятин-1, Бердичів, Полонне, Шепетівка, Славута-1, Кривин, Дубно, Радивилів, Броди.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 17.31
Кам'янське-Пасажирське 18.09 4 хв  18.13 38 хв 
П'ятихатки-Пас. 19.40 5 хв  19.45 2 г  9 хв 
Олександрія 21.00 2 хв  21.02 3 г  29 хв 
Знам'янка-Пас. 21.40 17 хв  21.57 4 г  9 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.16 15 хв  23.31 5 г  45 хв 
Миронівка 00.56 2 хв  00.58 7 г  25 хв 
Козятин-1 03.34 32 хв  04.06 10 г  3 хв 
Бердичів 04.32 2 хв  04.34 11 г  1 хв 
Полонне 05.44 2 хв  05.46 12 г  13 хв 
Шепетівка 06.18 9 хв  06.27 12 г  47 хв 
Славута-1 06.48 1 хв  06.49 13 г  17 хв 
Кривин 07.02 1 хв  07.03 13 г  31 хв 
Дубно 08.02 2 хв  08.04 14 г  31 хв 
Радивилів 08.37 2 хв  08.39 15 г  6 хв 
Броди 08.49 3 хв  08.52 15 г  18 хв 
Львів 10.07 16 г  36 хв 

У розкладі поїзда 231Д Дніпро-Головний — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031