У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

231Л Івано-Франківськ — Генічеськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 231Л сполученням Івано-Франківськ - Генічеськ відправляється зі станції Івано-Франківськ о 14.42 і прибуває на станцію Генічеськ о 17.28 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 46 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 23 г 41 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 5 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ходорів, Броди, Дубно, Славута-1, Полонне, Козятин-1, Ім. Тараса Шевченка, Олександрія, Кам'янське-Пасажирське, Синельникове-1, Мелітополь, Якимівка, Партизани.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 14.42
Галич 15.19 2 хв  15.21 37 хв 
Ходорів 16.09 2 хв  16.11 1 г  27 хв 
Львів 17.18 32 хв  17.50 2 г  36 хв 
Броди 19.19 2 хв  19.21 4 г  37 хв 
Радивилів 19.31 18 хв  19.49 4 г  49 хв 
Дубно 20.31 2 хв  20.33 5 г  49 хв 
Кривин 22.11 2 хв  22.13 7 г  29 хв 
Славута-1 22.31 2 хв  22.33 7 г  49 хв 
Шепетівка 22.56 2 хв  22.58 8 г  14 хв 
Полонне 23.30 2 хв  23.32 8 г  48 хв 
Бердичів 00.45 2 хв  00.47 10 г  3 хв 
Козятин-1 01.13 30 хв  01.43 10 г  31 хв 
Миронівка 04.28 2 хв  04.30 13 г  46 хв 
Ім. Тараса Шевченка 05.52 18 хв  06.10 15 г  10 хв 
Знам'янка-Пас. 07.25 5 хв  07.30 16 г  43 хв 
Олександрія 08.13 2 хв  08.15 17 г  31 хв 
П'ятихатки-Пас. 09.36 2 хв  09.38 18 г  54 хв 
Кам'янське-Пасажирське 10.43 2 хв  10.45 20 г  1 хв 
Дніпро-Головний 11.36 20 хв  11.56 20 г  54 хв 
Синельникове-1 12.59 2 хв  13.01 22 г  17 хв 
Запоріжжя-1 13.50 4 хв  13.54 23 г  8 хв 
Мелітополь 15.31 20 хв  15.51 1 д  49 хв 
Тащенак 16.06 2 хв  16.08 1 д  1 г  24 хв 
Якимівка 16.20 2 хв  16.22 1 д  1 г  38 хв 
Сокологірне 16.40 2 хв  16.42 1 д  1 г  58 хв 
Партизани 16.59 2 хв  17.01 1 д  2 г  17 хв 
Новоолексіївка 17.12 2 хв  17.14 1 д  2 г  30 хв 
Генічеськ 17.28 1 д  2 г  46 хв 

У розкладі поїзда 231Л Івано-Франківськ — Генічеськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031