У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

231О Івано-Франківськ — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 231О сполученням Івано-Франківськ - Київ-Пас. відправляється зі станції Івано-Франківськ о 13.55 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 04.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 19 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Ходорів, Львів, Броди, Радивилів, Дубно, Озеряни, Здолбунів-Пас., Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 13.55
Ходорів 15.35 10 хв  15.45 1 г  40 хв 
Львів 17.20 30 хв  17.50 3 г  25 хв 
Броди 19.05 2 хв  19.07 5 г  10 хв 
Радивилів 19.17 2 хв  19.19 5 г  22 хв 
Дубно 19.53 2 хв  19.55 5 г  58 хв 
Озеряни 20.10 13 хв  20.23 6 г  15 хв 
Здолбунів-Пас. 20.46 44 хв  21.30 6 г  51 хв 
Козятин-1 01.21 36 хв  01.57 11 г  26 хв 
Київ-Пас. 04.40 14 г  45 хв 

У розкладі поїзда 231О Івано-Франківськ — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728