У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

232П Генічеськ — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 232П сполученням Генічеськ - Івано-Франківськ відправляється зі станції Генічеськ о 11.15 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 13.08 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 1 г 53 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 27 зупинках. Приблизний час руху становить 22 г 51 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 2 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Партизани, Якимівка, Мелітополь, Синельникове-1, Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Ім. Тараса Шевченка, Козятин-1, Полонне, Славута-1, Дубно, Броди, Ходорів.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Генічеськ 11.15
Новоолексіївка 11.30 2 хв  11.32 15 хв 
Партизани 11.46 2 хв  11.48 31 хв 
Сокологірне 12.05 2 хв  12.07 50 хв 
Якимівка 12.38 2 хв  12.40 1 г  23 хв 
Тащенак 12.52 2 хв  12.54 1 г  37 хв 
Мелітополь 13.06 22 хв  13.28 1 г  51 хв 
Запоріжжя-1 14.56 5 хв  15.01 3 г  41 хв 
Синельникове-1 16.00 2 хв  16.02 4 г  45 хв 
Дніпро-Головний 17.11 20 хв  17.31 5 г  56 хв 
Кам'янське-Пасажирське 18.09 4 хв  18.13 6 г  54 хв 
П'ятихатки-Пас. 19.40 5 хв  19.45 8 г  25 хв 
Олександрія 21.00 2 хв  21.02 9 г  45 хв 
Знам'янка-Пас. 21.40 17 хв  21.57 10 г  25 хв 
Ім. Тараса Шевченка 23.16 15 хв  23.31 12 г  1 хв 
Миронівка 00.56 2 хв  00.58 13 г  41 хв 
Козятин-1 03.34 32 хв  04.06 16 г  19 хв 
Бердичів 04.32 2 хв  04.34 17 г  17 хв 
Полонне 05.44 2 хв  05.46 18 г  29 хв 
Шепетівка 06.18 9 хв  06.27 19 г  3 хв 
Славута-1 06.48 1 хв  06.49 19 г  33 хв 
Кривин 07.02 1 хв  07.03 19 г  47 хв 
Дубно 08.02 2 хв  08.04 20 г  47 хв 
Радивилів 08.36 2 хв  08.38 21 г  21 хв 
Броди 08.47 2 хв  08.49 21 г  32 хв 
Львів 10.00 21 хв  10.21 22 г  45 хв 
Ходорів 11.50 2 хв  11.52 1 д  35 хв 
Галич 12.35 2 хв  12.37 1 д  1 г  20 хв 
Івано-Франківськ 13.08 1 д  1 г  53 хв 

У розкладі поїзда 232П Генічеськ — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031