У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

232Ш Львів — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 232Ш сполученням Львів - Дніпро-Головний відправляється зі станції Львів о 17.50 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 11.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 30 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 15 зупинках. Приблизний час руху становить 16 г 0 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 30 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Броди, Радивилів, Дубно, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Полонне, Бердичів, Козятин-1, Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 17.50
Броди 19.19 2 хв  19.21 1 г  29 хв 
Радивилів 19.31 18 хв  19.49 1 г  41 хв 
Дубно 20.31 2 хв  20.33 2 г  41 хв 
Кривин 22.11 2 хв  22.13 4 г  21 хв 
Славута-1 22.31 2 хв  22.33 4 г  41 хв 
Шепетівка 22.56 2 хв  22.58 5 г  6 хв 
Полонне 23.30 2 хв  23.32 5 г  40 хв 
Бердичів 00.45 2 хв  00.47 6 г  55 хв 
Козятин-1 01.13 30 хв  01.43 7 г  23 хв 
Миронівка 04.28 2 хв  04.30 10 г  38 хв 
Ім. Тараса Шевченка 05.52 18 хв  06.10 12 г  2 хв 
Знам'янка-Пас. 07.30 2 хв  07.32 13 г  40 хв 
Олександрія 08.13 2 хв  08.15 14 г  23 хв 
П'ятихатки-Пас. 09.36 2 хв  09.38 15 г  46 хв 
Кам'янське-Пасажирське 10.43 2 хв  10.45 16 г  53 хв 
Дніпро-Головний 11.20 17 г  30 хв 

У розкладі поїзда 232Ш Львів — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031