У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

234Л Львів — Миколаїв-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 234Л сполученням Львів - Миколаїв-Пас. відправляється зі станції Львів о 19.13 і прибуває на станцію Миколаїв-Пас. о 17.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 29 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 44 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Броди, Дубно, Кривин, Шепетівка, Бердичів, Біла Церква, Ім. Тараса Шевченка, Долинська, Апостолове, Біла Криниця, Херсон.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 19.13
Підзамче 19.25 2 хв  19.27 12 хв 
Броди 20.42 5 хв  20.47 1 г  29 хв 
Радивилів 21.00 5 хв  21.05 1 г  47 хв 
Дубно 21.50 3 хв  21.53 2 г  37 хв 
Здолбунів-Пас. 22.38 33 хв  23.11 3 г  25 хв 
Кривин 23.46 2 хв  23.48 4 г  33 хв 
Славута-1 00.01 2 хв  00.03 4 г  48 хв 
Шепетівка 00.23 2 хв  00.25 5 г  10 хв 
Полонне 00.57 2 хв  00.59 5 г  44 хв 
Бердичів 02.05 2 хв  02.07 6 г  52 хв 
Козятин-1 02.33 22 хв  02.55 7 г  20 хв 
Біла Церква 04.36 2 хв  04.38 9 г  23 хв 
Миронівка 05.31 2 хв  05.33 10 г  18 хв 
Ім. Тараса Шевченка 06.55 18 хв  07.13 11 г  42 хв 
Куцівка 09.38 2 хв  09.40 14 г  25 хв 
Долинська 10.00 3 хв  10.03 14 г  47 хв 
Кривий Ріг-Головний 12.03 19 хв  12.22 16 г  50 хв 
Апостолове 13.19 22 хв  13.41 18 г  6 хв 
Високопілля 14.09 2 хв  14.11 18 г  56 хв 
Біла Криниця 14.37 2 хв  14.39 19 г  24 хв 
Снігурівка 15.36 2 хв  15.38 20 г  23 хв 
Херсон 16.32 10 хв  16.42 21 г  19 хв 
Миколаїв-Пас. 17.42 22 г  29 хв 

У розкладі поїзда 234Л Львів — Миколаїв-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції