У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

235О Харків-Пас. — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 235О сполученням Харків-Пас. - Ужгород відправляється зі станції Харків-Пас. о 12.05 і прибуває на станцію Ужгород о 11.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 42 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Полтава-Киівська, Лубни, Коростень, Радулин, Здолбунів-Пас., Радивилів, Львів, Сколе, Воловець, Карпати, Батьово.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 12.05
Люботин 12.44 4 хв  12.48 39 хв 
Полтава-Киівська 14.42 31 хв  15.13 2 г  37 хв 
Миргород 16.31 2 хв  16.33 4 г  26 хв 
Лубни 17.21 2 хв  17.23 5 г  16 хв 
Київ-Пас. 20.12 22 хв  20.34 8 г  7 хв 
Коростень 22.39 2 хв  22.41 10 г  34 хв 
Новоград-Волинський-1 00.17 2 хв  00.19 12 г  12 хв 
Радулин 00.44 2 хв  00.46 12 г  39 хв 
Шепетівка 01.15 2 хв  01.17 13 г  10 хв 
Здолбунів-Пас. 02.25 31 хв  02.56 14 г  20 хв 
Дубно 03.29 2 хв  03.31 15 г  24 хв 
Радивилів 04.05 2 хв  04.07 16 г 
Броди 04.17 2 хв  04.19 16 г  12 хв 
Львів 05.32 32 хв  06.04 17 г  27 хв 
Стрий 07.06 2 хв  07.08 19 г  1 хв 
Сколе 07.38 2 хв  07.40 19 г  33 хв 
Славське 08.09 2 хв  08.11 20 г  4 хв 
Воловець 09.11 8 хв  09.19 21 г  6 хв 
Свалява 09.51 2 хв  09.53 21 г  46 хв 
Карпати 10.04 1 хв  10.05 21 г  59 хв 
Мукачево 10.21 5 хв  10.26 22 г  16 хв 
Батьово 10.57 2 хв  10.59 22 г  52 хв 
Ужгород 11.50 23 г  45 хв 

У розкладі поїзда 235О Харків-Пас. — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930