У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

235Л Ужгород — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 235Л сполученням Ужгород - Харків-Пас. відправляється зі станції Ужгород о 18.00 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 16.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 36 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 22 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 30 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Мукачево, Свалява, Славське, Стрий, Броди, Дубно, Шепетівка, Новоград-Волинський-1, Київ-Пас., Миргород, Люботин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 18.00
Батьово 18.46 2 хв  18.48 46 хв 
Мукачево 19.21 3 хв  19.24 1 г  21 хв 
Карпати 19.42 1 хв  19.43 1 г  42 хв 
Свалява 19.52 2 хв  19.54 1 г  52 хв 
Воловець 20.26 8 хв  20.34 2 г  26 хв 
Славське 21.27 2 хв  21.29 3 г  27 хв 
Сколе 21.57 2 хв  21.59 3 г  57 хв 
Стрий 22.29 2 хв  22.31 4 г  29 хв 
Львів 23.35 20 хв  23.55 5 г  35 хв 
Броди 01.01 2 хв  01.03 7 г  1 хв 
Радивилів 01.12 2 хв  01.14 7 г  12 хв 
Дубно 01.46 2 хв  01.48 7 г  46 хв 
Здолбунів-Пас. 02.21 33 хв  02.54 8 г  21 хв 
Шепетівка 04.00 14 хв  04.14 10 г 
Радулин 04.45 2 хв  04.47 10 г  45 хв 
Новоград-Волинський-1 05.12 2 хв  05.14 11 г  12 хв 
Коростень 06.25 2 хв  06.27 12 г  25 хв 
Київ-Пас. 08.37 20 хв  08.57 14 г  37 хв 
Лубни 11.29 2 хв  11.31 17 г  29 хв 
Миргород 12.24 5 хв  12.29 18 г  24 хв 
Полтава-Киівська 13.49 20 хв  14.09 19 г  49 хв 
Люботин 16.04 2 хв  16.06 22 г  4 хв 
Харків-Пас. 16.36 22 г  36 хв 

У розкладі поїзда 235Л Ужгород — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930