У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

235Ш Ужгород — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 235Ш сполученням Ужгород - Київ-Пас. відправляється зі станції Ужгород о 18.15 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 08.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 22 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 43 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Батьово, Мукачево, Карпати, Свалява, Воловець, Лавочне, Стрий, Львів, Здолбунів-Пас., Шепетівка, Радулин, Новоград-Волинський-1, Коростень.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ужгород 18.15
Батьово 19.02 2 хв  19.04 47 хв 
Мукачево 19.41 5 хв  19.46 1 г  26 хв 
Карпати 20.02 1 хв  20.03 1 г  47 хв 
Свалява 20.13 2 хв  20.15 1 г  58 хв 
Воловець 20.46 8 хв  20.54 2 г  31 хв 
Лавочне 21.26 8 хв  21.34 3 г  11 хв 
Стрий 22.42 2 хв  22.44 4 г  27 хв 
Львів 23.48 20 хв  00.08 5 г  33 хв 
Здолбунів-Пас. 02.21 33 хв  02.54 8 г  6 хв 
Шепетівка 03.58 16 хв  04.14 9 г  43 хв 
Радулин 04.45 2 хв  04.47 10 г  30 хв 
Новоград-Волинський-1 05.12 2 хв  05.14 10 г  57 хв 
Коростень 06.30 2 хв  06.32 12 г  15 хв 
Київ-Пас. 08.37 14 г  22 хв 

У розкладі поїзда 235Ш Ужгород — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728