У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

237О Київ-Пас. — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 237О сполученням Київ-Пас. - Дніпро-Головний відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.28 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 06.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 9 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Фастів-1, Біла Церква, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.28
Фастів-1 21.35 2 хв  21.37 1 г  7 хв 
Біла Церква 22.13 2 хв  22.15 1 г  45 хв 
Ім. Тараса Шевченка 00.32 19 хв  00.51 4 г  4 хв 
Знам'янка-Пас. 02.03 3 хв  02.06 5 г  35 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.01 8 хв  04.09 7 г  33 хв 
Кам'янське-Пасажирське 05.20 2 хв  05.22 8 г  52 хв 
Дніпро-Головний 06.12 9 г  44 хв 

У розкладі поїзда 237О Київ-Пас. — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031