У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

238К Київ-Пас. — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 238К сполученням Київ-Пас. - Дніпро-Головний відправляється зі станції Київ-Пас. о 21.47 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 06.18 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 31 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 8 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миронівка, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 21.47
Миронівка 23.40 2 хв  23.42 1 г  53 хв 
Ім. Тараса Шевченка 01.06 15 хв  01.21 3 г  19 хв 
Знам'янка-Пас. 02.33 2 хв  02.35 4 г  46 хв 
Олександрія 03.11 2 хв  03.13 5 г  24 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.28 2 хв  04.30 6 г  41 хв 
Кам'янське-Пасажирське 05.37 2 хв  05.39 7 г  50 хв 
Дніпро-Головний 06.18 8 г  31 хв 

У розкладі поїзда 238К Київ-Пас. — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728