У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

239К Київ-Пас. — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 239К сполученням Київ-Пас. - Ужгород відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.47 і прибуває на станцію Ужгород о 10.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 11 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 10 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 15 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Коростень, Новоград-Волинський-1, Шепетівка, Львів, Стрий, Сколе, Славське, Воловець, Свалява, Мукачево.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.47
Коростень 22.10 2 хв  22.12 2 г  23 хв 
Новоград-Волинський-1 23.23 2 хв  23.25 3 г  36 хв 
Шепетівка 00.21 15 хв  00.36 4 г  34 хв 
Львів 04.11 26 хв  04.37 8 г  24 хв 
Стрий 05.50 5 хв  05.55 10 г  3 хв 
Сколе 06.26 2 хв  06.28 10 г  39 хв 
Славське 07.00 5 хв  07.05 11 г  13 хв 
Воловець 08.18 10 хв  08.28 12 г  31 хв 
Свалява 09.00 4 хв  09.04 13 г  13 хв 
Мукачево 09.31 4 хв  09.35 13 г  44 хв 
Ужгород 10.58 15 г  11 хв 

У розкладі поїзда 239К Київ-Пас. — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031