У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

239К Київ-Пас. — Ужгород Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 239К сполученням Київ-Пас. - Ужгород відправляється зі станції Київ-Пас. о 19.44 і прибуває на станцію Ужгород о 10.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 12 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 16 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Коростень, Новоград-Волинський-1, Шепетівка, Львів, Стрий, Славське, Воловець, Свалява, Мукачево.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 19.44
Коростень 22.05 2 хв  22.07 2 г  21 хв 
Новоград-Волинський-1 23.22 6 хв  23.28 3 г  38 хв 
Шепетівка 00.24 13 хв  00.37 4 г  40 хв 
Львів 04.14 27 хв  04.41 8 г  30 хв 
Стрий 05.53 5 хв  05.58 10 г  9 хв 
Славське 07.00 5 хв  07.05 11 г  16 хв 
Воловець 08.16 10 хв  08.26 12 г  32 хв 
Свалява 08.58 4 хв  09.02 13 г  14 хв 
Мукачево 09.29 4 хв  09.33 13 г  45 хв 
Ужгород 10.56 15 г  12 хв 

У розкладі поїзда 239К Київ-Пас. — Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930