У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

024Ш Одеса-Головна — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 024Ш сполученням Одеса-Головна - Москва-Київська відправляється зі станції Одеса-Головна о 15.42 і прибуває на станцію Москва-Київська о 15.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 32 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 14 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Слобідка, Кодима, Рудниця, Вапнярка, Ярошенка, Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Бахмач-Пас., Конотоп, Суземка, Брянск-Орловський, Сухиничі-Головні, Калуга-2.
Поїзд курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 15.42
Роздільна-1 16.44 2 хв  16.46 1 г  2 хв 
Подільськ-Жм. 18.26 10 хв  18.36 2 г  44 хв 
Слобідка 19.05 2 хв  19.07 3 г  23 хв 
Кодима 19.32 2 хв  19.34 3 г  50 хв 
Рудниця 19.56 2 хв  19.58 4 г  14 хв 
Вапнярка 20.36 2 хв  20.38 4 г  54 хв 
Ярошенка 21.25 2 хв  21.27 5 г  43 хв 
Жмеринка-Пас. 21.45 20 хв  22.05 6 г  3 хв 
Вінниця 22.49 5 хв  22.54 7 г  7 хв 
Козятин-1 23.45 2 хв  23.47 8 г  3 хв 
Київ-Пас. 01.46 20 хв  02.06 10 г  4 хв 
Бахмач-Пас. 04.15 2 хв  04.17 12 г  33 хв 
Конотоп 04.38 30 хв  05.08 12 г  56 хв 
Суземка 07.06 50 хв  07.56 15 г  24 хв 
Брянск-Орловський 09.35 15 хв  09.50 17 г  53 хв 
Сухиничі-Головні 11.19 30 хв  11.49 19 г  37 хв 
Калуга-2 12.44 2 хв  12.46 21 г  2 хв 
Москва-Київська 15.14 23 г  32 хв 

У розкладі поїзда 024Ш Одеса-Головна — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031