У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

024Ш Одеса-Головна — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 024Ш сполученням Одеса-Головна - Москва-Київська відправляється зі станції Одеса-Головна о 15.08 і прибуває на станцію Москва-Київська о 15.55 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 47 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 21 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 32 хв. Маршрут поїзда пролягає через такі станції як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Слобідка, Кодима, Рудниця, Вапнярка, Ярошенка, Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Бахмач-Пас., Конотоп, Суземка, Брянск-Орловський, Сухиничі-Головні, Калуга-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 15.08
Роздільна-1 16.07 2 хв  16.09 59 хв 
Подільськ-Жм. 17.33 3 хв  17.36 2 г  25 хв 
Слобідка 18.03 2 хв  18.05 2 г  55 хв 
Кодима 18.31 2 хв  18.33 3 г  23 хв 
Рудниця 18.55 2 хв  18.57 3 г  47 хв 
Вапнярка 19.27 2 хв  19.29 4 г  19 хв 
Ярошенка 20.16 2 хв  20.18 5 г  8 хв 
Жмеринка-Пас. 20.38 20 хв  20.58 5 г  30 хв 
Вінниця 21.42 5 хв  21.47 6 г  34 хв 
Козятин-1 22.39 2 хв  22.41 7 г  31 хв 
Київ-Пас. 00.46 39 хв  01.25 9 г  38 хв 
Бахмач-Пас. 03.49 2 хв  03.51 12 г  41 хв 
Конотоп 04.13 30 хв  04.43 13 г  5 хв 
Суземка 07.36 50 хв  08.26 16 г  28 хв 
Брянск-Орловський 09.48 15 хв  10.03 18 г  40 хв 
Сухиничі-Головні 11.34 32 хв  12.06 20 г  26 хв 
Калуга-2 13.06 2 хв  13.08 21 г  58 хв 
Москва-Київська 15.55 1 д  47 хв 

У розкладі поїзда 024Ш Одеса-Головна — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції