У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

024Ш Одеса-Головна — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 024Ш сполученням Одеса-Головна - Москва-Київська відправляється зі станції Одеса-Головна о 16.01 і прибуває на станцію Москва-Київська о 15.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 23 г 29 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 35 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Подільськ-Жм., Кодима, Вапнярка, Жмеринка-Пас., Козятин-1, Ніжин, Конотоп, Брянск-Орловський, Калуга-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 16.01
Роздільна-1 17.01 2 хв  17.03 1 г 
Подільськ-Жм. 18.31 3 хв  18.34 2 г  30 хв 
Слобідка 19.01 2 хв  19.03 3 г 
Кодима 19.29 2 хв  19.31 3 г  28 хв 
Рудниця 19.53 2 хв  19.55 3 г  52 хв 
Вапнярка 20.25 2 хв  20.27 4 г  24 хв 
Ярошенка 21.14 2 хв  21.16 5 г  13 хв 
Жмеринка-Пас. 21.36 24 хв  22.00 5 г  35 хв 
Вінниця 22.43 5 хв  22.48 6 г  42 хв 
Козятин-1 23.43 2 хв  23.45 7 г  42 хв 
Київ-Пас. 01.50 25 хв  02.15 9 г  49 хв 
Ніжин 03.43 2 хв  03.45 11 г  42 хв 
Бахмач-Пас. 04.32 2 хв  04.34 12 г  31 хв 
Конотоп 04.55 30 хв  05.25 12 г  54 хв 
Суземка 07.19 50 хв  08.09 15 г  18 хв 
Брянск-Орловський 09.35 15 хв  09.50 17 г  34 хв 
Сухиничі-Головні 11.18 43 хв  12.01 19 г  17 хв 
Калуга-2 13.03 2 хв  13.05 21 г  2 хв 
Москва-Київська 15.30 23 г  29 хв 

У розкладі поїзда 024Ш Одеса-Головна — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Листопад 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930