У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

024Ш Одеса-Головна — Москва-Київська Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 024Ш сполученням Одеса-Головна - Москва-Київська відправляється зі станції Одеса-Головна о 15.09 і прибуває на станцію Москва-Київська о 15.30 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 0 г 21 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 20 г 46 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 35 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Роздільна-1, Подільськ-Жм., Слобідка, Кодима, Рудниця, Вапнярка, Ярошенка, Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1, Київ-Пас., Бахмач-Пас., Конотоп, Суземка, Брянск-Орловський, Сухиничі-Головні, Калуга-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 15.09
Роздільна-1 16.11 2 хв  16.13 1 г  2 хв 
Подільськ-Жм. 17.37 10 хв  17.47 2 г  28 хв 
Слобідка 18.15 2 хв  18.17 3 г  6 хв 
Кодима 18.41 2 хв  18.43 3 г  32 хв 
Рудниця 19.03 2 хв  19.05 3 г  54 хв 
Вапнярка 19.33 2 хв  19.35 4 г  24 хв 
Ярошенка 20.22 2 хв  20.24 5 г  13 хв 
Жмеринка-Пас. 20.44 20 хв  21.04 5 г  35 хв 
Вінниця 21.49 4 хв  21.53 6 г  40 хв 
Козятин-1 22.44 2 хв  22.46 7 г  35 хв 
Київ-Пас. 00.54 25 хв  01.19 9 г  45 хв 
Бахмач-Пас. 03.32 2 хв  03.34 12 г  23 хв 
Конотоп 03.55 30 хв  04.25 12 г  46 хв 
Суземка 07.19 50 хв  08.09 16 г  10 хв 
Брянск-Орловський 09.35 15 хв  09.50 18 г  26 хв 
Сухиничі-Головні 11.18 43 хв  12.01 20 г  9 хв 
Калуга-2 13.03 2 хв  13.05 21 г  54 хв 
Москва-Київська 15.30 1 д  21 хв 

У розкладі поїзда 024Ш Одеса-Головна — Москва-Київська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  
Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031