У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

241О Харків-Пас. — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 241О сполученням Харків-Пас. - Одеса-Головна відправляється зі станції Харків-Пас. о 17.36 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 08.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 44 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 40 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 4 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Лихачове, Краснопавлівка, Лозова, Варварівка, Павлоград-1, Синельникове-2, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, Олександрія, Знам'янка-Пас., Кропивницький, Вознесенськ.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Харків-Пас. 17.36
Лихачове 19.05 2 хв  19.07 1 г  29 хв 
Краснопавлівка 19.31 2 хв  19.33 1 г  55 хв 
Лозова 20.02 2 хв  20.04 2 г  26 хв 
Варварівка 20.37 2 хв  20.39 3 г  1 хв 
Павлоград-1 20.56 2 хв  20.58 3 г  20 хв 
Синельникове-2 21.28 2 хв  21.30 3 г  52 хв 
Дніпро-Головний 22.10 20 хв  22.30 4 г  34 хв 
Кам'янське-Пасажирське 23.02 2 хв  23.04 5 г  26 хв 
Олександрія 01.15 2 хв  01.17 7 г  39 хв 
Знам'янка-Пас. 01.57 23 хв  02.20 8 г  21 хв 
Кропивницький 03.05 3 хв  03.08 9 г  29 хв 
Вознесенськ 05.23 2 хв  05.25 11 г  47 хв 
Одеса-Головна 08.20 14 г  44 хв 

У розкладі поїзда 241О Харків-Пас. — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції