У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

242Д Кривий Ріг-Головний — Генічеськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 242Д сполученням Кривий Ріг-Головний - Генічеськ відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 18.50 і прибуває на станцію Генічеськ о 03.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 8 г 50 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 55 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Мирова, Дніпробуд-2, Запоріжжя-1, Мелітополь, Новоолексіївка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 18.50
Апостолове 19.29 3 хв  19.32 39 хв 
Чортомлик 20.26 5 хв  20.31 1 г  36 хв 
Нікополь 20.58 18 хв  21.16 2 г  8 хв 
Марганець 21.41 2 хв  21.43 2 г  51 хв 
Мирова 22.08 2 хв  22.10 3 г  18 хв 
Дніпробуд-2 22.50 2 хв  22.52 4 г 
Запоріжжя-1 23.27 1 г 1 хв  00.28 4 г  37 хв 
Мелітополь 02.04 20 хв  02.24 7 г  14 хв 
Новоолексіївка 03.24 2 хв  03.26 8 г  34 хв 
Генічеськ 03.40 8 г  50 хв 

У розкладі поїзда 242Д Кривий Ріг-Головний — Генічеськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30