У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

242Ш Одеса-Головна — Харків-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 242Ш сполученням Одеса-Головна - Харків-Пас. відправляється зі станції Одеса-Головна о 23.38 і прибуває на станцію Харків-Пас. о 14.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 17 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 2 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Вознесенськ, Кропивницький, Знам'янка-Пас., Олександрія, Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-2, Павлоград-1, Варварівка, Лозова, Краснопавлівка, Лихачове.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 23.38
Вознесенськ 02.29 2 хв  02.31 2 г  51 хв 
Кропивницький 04.58 3 хв  05.01 5 г  20 хв 
Знам'янка-Пас. 05.48 23 хв  06.11 6 г  10 хв 
Олександрія 06.48 2 хв  06.50 7 г  10 хв 
Кам'янське-Пасажирське 09.05 2 хв  09.07 9 г  27 хв 
Дніпро-Головний 09.40 18 хв  09.58 10 г  2 хв 
Синельникове-2 10.54 2 хв  10.56 11 г  16 хв 
Павлоград-1 11.27 2 хв  11.29 11 г  49 хв 
Варварівка 11.46 2 хв  11.48 12 г  8 хв 
Лозова 12.30 2 хв  12.32 12 г  52 хв 
Краснопавлівка 13.00 2 хв  13.02 13 г  22 хв 
Лихачове 13.26 2 хв  13.28 13 г  48 хв 
Харків-Пас. 14.55 15 г  17 хв 

У розкладі поїзда 242Ш Одеса-Головна — Харків-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції