У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

243П Дніпро-Головний — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 243П сполученням Дніпро-Головний - Івано-Франківськ відправляється зі станції Дніпро-Головний о 09.20 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 05.43 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 20 г 23 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 14 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 47 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 36 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Київ-Пас., Коростень, Новоград-Волинський-1, Шепетівка, Славута-1, Кривин, Броди, Львів, Ходорів, Бурштин, Галич.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Дніпро-Головний 09.20
Олександрія 12.03 2 хв  12.05 2 г  43 хв 
Знам'янка-Пас. 12.46 12 хв  12.58 3 г  26 хв 
Ім. Тараса Шевченка 14.16 21 хв  14.37 4 г  56 хв 
Київ-Пас. 18.45 21 хв  19.06 9 г  25 хв 
Коростень 20.59 2 хв  21.01 11 г  39 хв 
Новоград-Волинський-1 22.18 2 хв  22.20 12 г  58 хв 
Шепетівка 23.17 2 хв  23.19 13 г  57 хв 
Славута-1 23.40 2 хв  23.42 14 г  20 хв 
Кривин 23.55 2 хв  23.57 14 г  35 хв 
Броди 01.37 2 хв  01.39 16 г  17 хв 
Львів 02.49 22 хв  03.11 17 г  29 хв 
Ходорів 04.18 2 хв  04.20 18 г  58 хв 
Бурштин 04.56 2 хв  04.58 19 г  36 хв 
Галич 05.10 2 хв  05.12 19 г  50 хв 
Івано-Франківськ 05.43 20 г  23 хв 

У розкладі поїзда 243П Дніпро-Головний — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції