У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

243Л Івано-Франківськ — Бердянськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 243Л сполученням Івано-Франківськ - Бердянськ відправляється зі станції Івано-Франківськ о 21.55 і прибуває на станцію Бердянськ о 00.40 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 2 г 45 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 24 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 7 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Бурштин, Львів, Кривин, Шепетівка, Коростень, Київ-Пас., Кагарлик, Знам'янка-Пас., Дніпро-Головний, Запоріжжя-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 21.55
Галич 22.37 2 хв  22.39 42 хв 
Бурштин 22.52 3 хв  22.55 57 хв 
Ходорів 23.34 2 хв  23.36 1 г  39 хв 
Львів 00.41 20 хв  01.01 2 г  46 хв 
Броди 02.09 2 хв  02.11 4 г  14 хв 
Кривин 03.52 2 хв  03.54 5 г  57 хв 
Славута-1 04.06 2 хв  04.08 6 г  11 хв 
Шепетівка 04.30 2 хв  04.32 6 г  35 хв 
Новоград-Волинський-1 05.20 2 хв  05.22 7 г  25 хв 
Коростень 06.38 2 хв  06.40 8 г  43 хв 
Святошин 08.29 2 хв  08.31 10 г  34 хв 
Київ-Пас. 08.48 22 хв  09.10 10 г  53 хв 
Трипілля-Дніпровське 10.17 6 хв  10.23 12 г  22 хв 
Кагарлик 10.52 12 хв  11.04 12 г  57 хв 
Ім. Тараса Шевченка 12.45 15 хв  13.00 14 г  50 хв 
Знам'янка-Пас. 14.11 3 хв  14.14 16 г  16 хв 
Олександрія 14.53 2 хв  14.55 16 г  58 хв 
Дніпро-Головний 17.47 20 хв  18.07 19 г  52 хв 
Синельникове-1 18.56 2 хв  18.58 21 г  1 хв 
Запоріжжя-1 19.59 4 хв  20.03 22 г  4 хв 
Бердянськ 00.40 1 д  2 г  45 хв 

У розкладі поїзда 243Л Івано-Франківськ — Бердянськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031