У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

243Ш Івано-Франківськ — Дніпро-Головний Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 243Ш сполученням Івано-Франківськ - Дніпро-Головний відправляється зі станції Івано-Франківськ о 21.55 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 17.49 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 19 г 54 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 18 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 41 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Галич, Бурштин, Ходорів, Львів, Броди, Кривин, Славута-1, Шепетівка, Новоград-Волинський-1, Коростень, Святошин, Київ-Пас., Трипілля-Дніпровське, Кагарлик, Ім. Тараса Шевченка, Знам'янка-Пас., Олександрія.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 21.55
Галич 22.37 2 хв  22.39 42 хв 
Бурштин 22.52 3 хв  22.55 57 хв 
Ходорів 23.34 2 хв  23.36 1 г  39 хв 
Львів 00.41 20 хв  01.01 2 г  46 хв 
Броди 02.09 2 хв  02.11 4 г  14 хв 
Кривин 03.52 2 хв  03.54 5 г  57 хв 
Славута-1 04.06 2 хв  04.08 6 г  11 хв 
Шепетівка 04.30 2 хв  04.32 6 г  35 хв 
Новоград-Волинський-1 05.20 2 хв  05.22 7 г  25 хв 
Коростень 06.38 2 хв  06.40 8 г  43 хв 
Святошин 08.29 2 хв  08.31 10 г  34 хв 
Київ-Пас. 08.48 22 хв  09.10 10 г  53 хв 
Трипілля-Дніпровське 10.19 6 хв  10.25 12 г  24 хв 
Кагарлик 10.52 12 хв  11.04 12 г  57 хв 
Ім. Тараса Шевченка 12.51 15 хв  13.06 14 г  56 хв 
Знам'янка-Пас. 14.26 3 хв  14.29 16 г  31 хв 
Олександрія 15.05 2 хв  15.07 17 г  10 хв 
Дніпро-Головний 17.49 19 г  54 хв 

У розкладі поїзда 243Ш Івано-Франківськ — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції