У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

243К Київ-Пас. — Ворохта Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 243К сполученням Київ-Пас. - Ворохта відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.19 і прибуває на станцію Ворохта о 11.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 45 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 52 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Деражня, Волочиськ, Тернопіль-Пас., Злочів, Львів, Галич, Надвірна, Микуличин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.19
Фастів-1 21.16 2 хв  21.18 57 хв 
Козятин-1 22.28 2 хв  22.30 2 г  9 хв 
Калинівка-1 23.06 2 хв  23.08 2 г  47 хв 
Вінниця 23.27 4 хв  23.31 3 г  8 хв 
Браїлів 00.04 2 хв  00.06 3 г  45 хв 
Деражня 01.02 2 хв  01.04 4 г  43 хв 
Хмельницький 01.33 15 хв  01.48 5 г  14 хв 
Волочиськ 02.49 2 хв  02.51 6 г  30 хв 
Підволочиськ 03.00 4 хв  03.04 6 г  41 хв 
Тернопіль-Пас. 03.52 6 хв  03.58 7 г  33 хв 
Зборів 04.36 2 хв  04.38 8 г  17 хв 
Злочів 04.59 2 хв  05.01 8 г  40 хв 
Красне 05.26 3 хв  05.29 9 г  7 хв 
Львів 06.15 20 хв  06.35 9 г  56 хв 
Ходорів 07.40 2 хв  07.42 11 г  21 хв 
Галич 08.23 4 хв  08.27 12 г  4 хв 
Івано-Франківськ 08.56 26 хв  09.22 12 г  37 хв 
Надвірна 10.15 2 хв  10.17 13 г  56 хв 
Яремче 11.01 4 хв  11.05 14 г  42 хв 
Микуличин 11.22 2 хв  11.24 15 г  3 хв 
Татарів 11.38 4 хв  11.42 15 г  19 хв 
Ворохта 11.56 15 г  37 хв 

У розкладі поїзда 243К Київ-Пас. — Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728