У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

244П Бердянськ — Івано-Франківськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 244П сполученням Бердянськ - Івано-Франківськ відправляється зі станції Бердянськ о 01.45 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 05.43 за місцевим часом, час в дорозі - 1 д 3 г 58 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 25 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 25 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Запоріжжя-1, Дніпро-Головний, Знам'янка-Пас., Київ-Пас., Новоград-Волинський-1, Славута-1, Броди, Ходорів, Галич.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Бердянськ 01.45
Федорівка 04.47 22 хв  05.09 3 г  2 хв 
Запоріжжя-1 06.38 6 хв  06.44 4 г  53 хв 
Синельникове-1 07.48 2 хв  07.50 6 г  3 хв 
Дніпро-Головний 08.55 17 хв  09.12 7 г  10 хв 
Олександрія 12.04 2 хв  12.06 10 г  19 хв 
Знам'янка-Пас. 12.43 14 хв  12.57 10 г  58 хв 
Ім. Тараса Шевченка 14.16 21 хв  14.37 12 г  31 хв 
Київ-Пас. 18.45 21 хв  19.06 17 г 
Коростень 20.59 2 хв  21.01 19 г  14 хв 
Новоград-Волинський-1 22.18 2 хв  22.20 20 г  33 хв 
Шепетівка 23.17 2 хв  23.19 21 г  32 хв 
Славута-1 23.40 2 хв  23.42 21 г  55 хв 
Кривин 23.55 2 хв  23.57 22 г  10 хв 
Броди 01.37 2 хв  01.39 23 г  52 хв 
Львів 02.49 22 хв  03.11 1 д  1 г  4 хв 
Ходорів 04.18 2 хв  04.20 1 д  2 г  33 хв 
Бурштин 04.56 2 хв  04.58 1 д  3 г  11 хв 
Галич 05.10 2 хв  05.12 1 д  3 г  25 хв 
Івано-Франківськ 05.43 1 д  3 г  58 хв 

У розкладі поїзда 244П Бердянськ — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031