У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

244Д Кривий Ріг-Головний — Запоріжжя-1 Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 244Д сполученням Кривий Ріг-Головний - Запоріжжя-1 відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 18.50 і прибуває на станцію Запоріжжя-1 о 23.27 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Апостолове, Чортомлик, Нікополь, Марганець, Мирова, Дніпробуд-2.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 18.50
Апостолове 19.29 3 хв  19.32 39 хв 
Чортомлик 20.26 5 хв  20.31 1 г  36 хв 
Нікополь 20.58 18 хв  21.16 2 г  8 хв 
Марганець 21.41 2 хв  21.43 2 г  51 хв 
Мирова 22.08 2 хв  22.10 3 г  18 хв 
Дніпробуд-2 22.50 2 хв  22.52 4 г 
Запоріжжя-1 23.27 4 г  37 хв 

У розкладі поїзда 244Д Кривий Ріг-Головний — Запоріжжя-1 можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031