У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

244Ш Ворохта — Суми Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 244Ш сполученням Ворохта - Суми відправляється зі станції Ворохта о 13.46 і прибуває на станцію Суми о 12.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 22 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 28 зупинках. Приблизний час руху становить 19 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 3 г 10 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Яремче, Галич, Красне, Тернопіль-Пас., Хмельницький, Вінниця, Фастів-1, Ніжин, Путивль.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 13.46
Татарів 13.56 4 хв  14.00 10 хв 
Микуличин 14.15 2 хв  14.17 29 хв 
Яремче 14.33 5 хв  14.38 47 хв 
Надвірна 15.24 3 хв  15.27 1 г  38 хв 
Івано-Франківськ 16.18 40 хв  16.58 2 г  32 хв 
Галич 17.29 2 хв  17.31 3 г  43 хв 
Ходорів 18.18 3 хв  18.21 4 г  32 хв 
Львів 19.45 20 хв  20.05 5 г  59 хв 
Красне 20.45 2 хв  20.47 6 г  59 хв 
Злочів 21.09 2 хв  21.11 7 г  23 хв 
Зборів 21.30 2 хв  21.32 7 г  44 хв 
Тернопіль-Пас. 22.09 5 хв  22.14 8 г  23 хв 
Підволочиськ 23.02 2 хв  23.04 9 г  16 хв 
Волочиськ 23.12 2 хв  23.14 9 г  26 хв 
Хмельницький 00.08 15 хв  00.23 10 г  22 хв 
Деражня 00.51 2 хв  00.53 11 г  5 хв 
Браїлів 01.48 2 хв  01.50 12 г  2 хв 
Вінниця 02.19 5 хв  02.24 12 г  33 хв 
Калинівка-1 02.43 2 хв  02.45 12 г  57 хв 
Козятин-1 03.17 2 хв  03.19 13 г  31 хв 
Фастів-1 04.31 2 хв  04.33 14 г  45 хв 
Київ-Пас. 05.28 21 хв  05.49 15 г  42 хв 
Дарниця 06.10 2 хв  06.12 16 г  24 хв 
Ніжин 07.44 2 хв  07.46 17 г  58 хв 
Бахмач-Пас. 08.39 2 хв  08.41 18 г  53 хв 
Конотоп 09.05 15 хв  09.20 19 г  19 хв 
Путивль 10.06 2 хв  10.08 20 г  20 хв 
Ворожба-Пас. 10.43 22 хв  11.05 20 г  57 хв 
Суми 12.04 22 г  18 хв 

У розкладі поїзда 244Ш Ворохта — Суми можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728