У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

245К Київ-Пас. — Ворохта Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 245К сполученням Київ-Пас. - Ворохта відправляється зі станції Київ-Пас. о 20.21 і прибуває на станцію Ворохта о 12.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 41 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 43 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 58 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Деражня, Волочиськ, Тернопіль-Пас., Злочів, Львів, Галич, Надвірна, Микуличин.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 20.21
Фастів-1 21.16 2 хв  21.18 55 хв 
Козятин-1 22.28 2 хв  22.30 2 г  7 хв 
Калинівка-1 23.06 2 хв  23.08 2 г  45 хв 
Вінниця 23.27 4 хв  23.31 3 г  6 хв 
Браїлів 00.04 2 хв  00.06 3 г  43 хв 
Деражня 01.02 2 хв  01.04 4 г  41 хв 
Хмельницький 01.33 15 хв  01.48 5 г  12 хв 
Волочиськ 02.49 2 хв  02.51 6 г  28 хв 
Підволочиськ 03.00 4 хв  03.04 6 г  39 хв 
Тернопіль-Пас. 03.52 6 хв  03.58 7 г  31 хв 
Зборів 04.36 2 хв  04.38 8 г  15 хв 
Злочів 04.59 2 хв  05.01 8 г  38 хв 
Красне 05.26 3 хв  05.29 9 г  5 хв 
Львів 06.15 20 хв  06.35 9 г  54 хв 
Ходорів 07.40 2 хв  07.42 11 г  19 хв 
Галич 08.23 4 хв  08.27 12 г  2 хв 
Івано-Франківськ 08.56 26 хв  09.22 12 г  35 хв 
Надвірна 10.15 2 хв  10.17 13 г  54 хв 
Яремче 11.01 6 хв  11.07 14 г  40 хв 
Микуличин 11.24 6 хв  11.30 15 г  3 хв 
Татарів 11.44 4 хв  11.48 15 г  23 хв 
Ворохта 12.02 15 г  41 хв 

У розкладі поїзда 245К Київ-Пас. — Ворохта можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції