У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

245Д Покровськ — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 245Д сполученням Покровськ - Київ-Пас. відправляється зі станції Покровськ о 22.46 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 11.00 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 12 г 14 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 11 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 11 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Межова, Просяна, Чаплине, Синельникове-2, Дніпро-Головний, Кам'янське-Пасажирське, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Кам'янка, Ім. Тараса Шевченка, Миронівка.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Покровськ 22.46
Межова 23.17 2 хв  23.19 31 хв 
Просяна 23.44 2 хв  23.46 58 хв 
Чаплине 23.57 2 хв  23.59 1 г  11 хв 
Синельникове-2 01.00 2 хв  01.02 2 г  14 хв 
Дніпро-Головний 01.47 45 хв  02.32 3 г  1 хв 
Кам'янське-Пасажирське 03.08 2 хв  03.10 4 г  22 хв 
П'ятихатки-Пас. 04.21 2 хв  04.23 5 г  35 хв 
Олександрія 05.37 2 хв  05.39 6 г  51 хв 
Знам'янка-Пас. 06.22 5 хв  06.27 7 г  36 хв 
Кам'янка 07.21 2 хв  07.23 8 г  35 хв 
Ім. Тараса Шевченка 07.44 3 хв  07.47 8 г  58 хв 
Миронівка 09.22 2 хв  09.24 10 г  36 хв 
Київ-Пас. 11.00 12 г  14 хв 

У розкладі поїзда 245Д Покровськ — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Січень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031