У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

246К Київ-Пас. — Покровськ Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 246К сполученням Київ-Пас. - Покровськ відправляється зі станції Київ-Пас. о 17.00 і прибуває на станцію Покровськ о 07.26 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 14 г 26 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 12 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 16 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Миронівка, Кам'янка, Знам'янка-Пас., Олександрія, П'ятихатки-Пас., Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-2, Чаплине, Просяна, Межова.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 17.00
Миронівка 18.54 12 хв  19.06 1 г  54 хв 
Кам'янка 20.58 5 хв  21.03 3 г  58 хв 
Знам'янка-Пас. 22.08 9 хв  22.17 5 г  8 хв 
Олександрія 23.00 2 хв  23.02 6 г 
П'ятихатки-Пас. 00.34 3 хв  00.37 7 г  34 хв 
Кам'янське-Пасажирське 01.41 3 хв  01.44 8 г  41 хв 
Дніпро-Головний 02.20 1 г 33 хв  03.53 9 г  20 хв 
Синельникове-2 04.48 2 хв  04.50 11 г  48 хв 
Чаплине 05.56 3 хв  05.59 12 г  56 хв 
Просяна 06.14 2 хв  06.16 13 г  14 хв 
Межова 06.47 2 хв  06.49 13 г  47 хв 
Покровськ 07.26 14 г  26 хв 

У розкладі поїзда 246К Київ-Пас. — Покровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031