У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

246Л Ворохта — Київ-Пас. Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 246Л сполученням Ворохта - Київ-Пас. відправляється зі станції Ворохта о 13.51 і прибуває на станцію Київ-Пас. о 05.28 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 15 г 37 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 13 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 59 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Микуличин, Надвірна, Галич, Львів, Злочів, Тернопіль-Пас., Волочиськ, Деражня, Вінниця, Козятин-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Ворохта 13.51
Татарів 14.01 4 хв  14.05 10 хв 
Микуличин 14.20 2 хв  14.22 29 хв 
Яремче 14.38 5 хв  14.43 47 хв 
Надвірна 15.29 3 хв  15.32 1 г  38 хв 
Івано-Франківськ 16.23 35 хв  16.58 2 г  32 хв 
Галич 17.29 2 хв  17.31 3 г  38 хв 
Ходорів 18.18 3 хв  18.21 4 г  27 хв 
Львів 19.45 20 хв  20.05 5 г  54 хв 
Красне 20.45 2 хв  20.47 6 г  54 хв 
Злочів 21.09 2 хв  21.11 7 г  18 хв 
Зборів 21.30 2 хв  21.32 7 г  39 хв 
Тернопіль-Пас. 22.09 5 хв  22.14 8 г  18 хв 
Підволочиськ 23.02 2 хв  23.04 9 г  11 хв 
Волочиськ 23.12 2 хв  23.14 9 г  21 хв 
Хмельницький 00.08 15 хв  00.23 10 г  17 хв 
Деражня 00.51 2 хв  00.53 11 г 
Браїлів 01.48 2 хв  01.50 11 г  57 хв 
Вінниця 02.19 5 хв  02.24 12 г  28 хв 
Калинівка-1 02.43 2 хв  02.45 12 г  52 хв 
Козятин-1 03.17 2 хв  03.19 13 г  26 хв 
Фастів-1 04.31 2 хв  04.33 14 г  40 хв 
Київ-Пас. 05.28 15 г  37 хв 

У розкладі поїзда 246Л Ворохта — Київ-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції