У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

247К Вінниця — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Нічний поїзд номер 247К сполученням Вінниця - Одеса-Головна відправляється зі станції Вінниця о 02.15 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 09.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 7 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 6 г 33 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 45 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Гнівань, Жмеринка-Пас., Рахни, Вапнярка, Крижопіль, Кодима, Подільськ-Жм., Роздільна-1.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Вінниця 02.15
Гнівань 02.36 2 хв  02.38 21 хв 
Жмеринка-Пас. 03.06 13 хв  03.19 51 хв 
Рахни 03.58 2 хв  04.00 1 г  43 хв 
Вапнярка 04.35 2 хв  04.37 2 г  20 хв 
Крижопіль 04.55 2 хв  04.57 2 г  40 хв 
Кодима 05.27 2 хв  05.29 3 г  12 хв 
Подільськ-Жм. 06.23 20 хв  06.43 4 г  8 хв 
Роздільна-1 08.26 2 хв  08.28 6 г  11 хв 
Одеса-Головна 09.33 7 г  18 хв 

У розкладі поїзда 247К Вінниця — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції