У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

247К Житомир — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 247К сполученням Житомир - Одеса-Головна відправляється зі станції Житомир о 23.15 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 09.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 10 г 18 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 11 зупинках. Приблизний час руху становить 9 г 4 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 14 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Бердичів, Козятин-1, Калинівка-1, Вінниця, Гнівань, Жмеринка-Пас., Рахни, Вапнярка, Крижопіль, Кодима, Подільськ-Жм..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Житомир 23.15
Бердичів 00.16 2 хв  00.18 1 г  1 хв 
Козятин-1 00.50 22 хв  01.12 1 г  35 хв 
Калинівка-1 01.49 2 хв  01.51 2 г  34 хв 
Вінниця 02.10 5 хв  02.15 2 г  55 хв 
Гнівань 02.36 2 хв  02.38 3 г  21 хв 
Жмеринка-Пас. 03.06 13 хв  03.19 3 г  51 хв 
Рахни 03.58 2 хв  04.00 4 г  43 хв 
Вапнярка 04.35 2 хв  04.37 5 г  20 хв 
Крижопіль 04.55 2 хв  04.57 5 г  40 хв 
Кодима 05.27 2 хв  05.29 6 г  12 хв 
Подільськ-Жм. 06.23 20 хв  06.43 7 г  8 хв 
Одеса-Головна 09.33 10 г  18 хв 

У розкладі поїзда 247К Житомир — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031