У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

248Л Одеса-Головна — Житомир Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Вечірній поїзд номер 248Л сполученням Одеса-Головна - Житомир відправляється зі станції Одеса-Головна о 19.02 і прибуває на станцію Житомир о 11.35 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 33 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 18 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Березівка, Південноукраїнська, Новоукраїнка, Кропивницький, Чорноліська, Кам'янка, Цвіткове, Корсунь, Нові Безрадичі, Київ-Пас..
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 19.02
Одеса-Східна 19.34 2 хв  19.36 32 хв 
Березівка 21.06 2 хв  21.08 2 г  4 хв 
Вознесенськ 22.24 5 хв  22.29 3 г  22 хв 
Південноукраїнська 23.01 2 хв  23.03 3 г  59 хв 
Помічна 00.01 5 хв  00.06 4 г  59 хв 
Новоукраїнка 00.24 2 хв  00.26 5 г  22 хв 
Плетений Ташлик 00.48 2 хв  00.50 5 г  46 хв 
Кропивницький 01.32 6 хв  01.38 6 г  30 хв 
Знам'янка-Пас. 02.35 30 хв  03.05 7 г  33 хв 
Чорноліська 03.23 2 хв  03.25 8 г  21 хв 
Фундукліївка 03.57 2 хв  03.59 8 г  55 хв 
Кам'янка 04.14 2 хв  04.16 9 г  12 хв 
Ім. Тараса Шевченка 04.36 14 хв  04.50 9 г  34 хв 
Цвіткове 05.20 2 хв  05.22 10 г  18 хв 
Городище 05.38 2 хв  05.40 10 г  36 хв 
Корсунь 06.00 2 хв  06.02 10 г  58 хв 
Миронівка 06.33 2 хв  06.35 11 г  31 хв 
Нові Безрадичі 07.27 12 хв  07.39 12 г  25 хв 
Підгірці 07.49 16 хв  08.05 12 г  47 хв 
Київ-Пас. 08.29 21 хв  08.50 13 г  27 хв 
Фастів-1 09.51 5 хв  09.56 14 г  49 хв 
Житомир 11.35 16 г  33 хв 

У розкладі поїзда 248Л Одеса-Головна — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031