У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

248О Житомир — Одеса-Головна Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Ранковий поїзд номер 248О сполученням Житомир - Одеса-Головна відправляється зі станції Житомир о 12.30 і прибуває на станцію Одеса-Головна о 05.21 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 16 г 51 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 18 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 5 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 46 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Київ-Пас., Корсунь, Ім. Тараса Шевченка, Фундукліївка, Знам'янка-Пас., Плетений Ташлик, Помічна, Вознесенськ, Одеса-Східна.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Житомир 12.30
Фастів-1 14.10 2 хв  14.12 1 г  40 хв 
Київ-Пас. 15.35 1 г 1 хв  16.36 3 г  5 хв 
Миронівка 17.59 2 хв  18.01 5 г  29 хв 
Корсунь 18.29 2 хв  18.31 5 г  59 хв 
Городище 18.50 26 хв  19.16 6 г  20 хв 
Ім. Тараса Шевченка 19.57 5 хв  20.02 7 г  27 хв 
Кам'янка 20.22 2 хв  20.24 7 г  52 хв 
Фундукліївка 20.57 2 хв  20.59 8 г  27 хв 
Чорноліська 21.28 2 хв  21.30 8 г  58 хв 
Знам'янка-Пас. 21.45 30 хв  22.15 9 г  15 хв 
Кропивницький 23.06 5 хв  23.11 10 г  36 хв 
Плетений Ташлик 23.52 2 хв  23.54 11 г  22 хв 
Новоукраїнка 00.13 2 хв  00.15 11 г  43 хв 
Помічна 00.35 14 хв  00.49 12 г  5 хв 
Південноукраїнська 01.42 2 хв  01.44 13 г  12 хв 
Вознесенськ 02.09 3 хв  02.12 13 г  39 хв 
Березівка 03.32 2 хв  03.34 15 г  2 хв 
Одеса-Східна 04.44 2 хв  04.46 16 г  14 хв 
Одеса-Головна 05.21 16 г  51 хв 

У розкладі поїзда 248О Житомир — Одеса-Головна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031