У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

249К Київ-Пас. — Чернівці Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 249К сполученням Київ-Пас. - Чернівці відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.09 і прибуває на станцію Чернівці о 08.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 48 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Львів, Ходорів, Івано-Франківськ, Коломия.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.09
Козятин-1 17.24 2 хв  17.26 2 г  15 хв 
Вінниця 18.26 12 хв  18.38 3 г  17 хв 
Хмельницький 20.48 30 хв  21.18 5 г  39 хв 
Підволочиськ 22.30 40 хв  23.10 7 г  21 хв 
Тернопіль-Пас. 23.59 5 хв  00.04 8 г  50 хв 
Львів 01.58 24 хв  02.22 10 г  49 хв 
Ходорів 03.32 2 хв  03.34 12 г  23 хв 
Івано-Франківськ 04.58 38 хв  05.36 13 г  49 хв 
Коломия 06.58 15 хв  07.13 15 г  49 хв 
Чернівці 08.15 17 г  6 хв 

У розкладі поїзда 249К Київ-Пас. — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031