У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

249К Київ-Пас. — Чернівці Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 249К сполученням Київ-Пас. - Чернівці відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.09 і прибуває на станцію Чернівці о 08.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 48 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Львів, Ходорів, Івано-Франківськ, Коломия.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.09
Козятин-1 17.24 2 хв  17.26 2 г  15 хв 
Вінниця 18.26 12 хв  18.38 3 г  17 хв 
Хмельницький 20.48 30 хв  21.18 5 г  39 хв 
Підволочиськ 22.30 40 хв  23.10 7 г  21 хв 
Тернопіль-Пас. 23.59 5 хв  00.04 8 г  50 хв 
Львів 01.58 24 хв  02.22 10 г  49 хв 
Ходорів 03.32 2 хв  03.34 12 г  23 хв 
Івано-Франківськ 04.58 38 хв  05.36 13 г  49 хв 
Коломия 06.58 15 хв  07.13 15 г  49 хв 
Чернівці 08.15 17 г  6 хв 

У розкладі поїзда 249К Київ-Пас. — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30