У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

249П Київ-Пас. — Чернівці Поїзд


Інформація про розклад поїзда:

Денний поїзд номер 249П сполученням Київ-Пас. - Чернівці відправляється зі станції Київ-Пас. о 15.09 і прибуває на станцію Чернівці о 08.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 17 г 6 хв. По дорозі поїзд зупиняється на 9 зупинках. Приблизний час руху становить 14 г 39 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 27 хв. Маршрут поїзда пролягає по таким станціям як Козятин-1, Вінниця, Хмельницький, Підволочиськ, Тернопіль-Пас., Львів, Ходорів, Івано-Франківськ, Коломия.
Поїзд курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Київ-Пас. 15.09
Козятин-1 17.18 37 хв  17.55 2 г  9 хв 
Вінниця 19.41 9 хв  19.50 4 г  32 хв 
Хмельницький 21.52 15 хв  22.07 6 г  43 хв 
Підволочиськ 23.10 2 хв  23.12 8 г  1 хв 
Тернопіль-Пас. 23.59 5 хв  00.04 8 г  50 хв 
Львів 01.58 24 хв  02.22 10 г  49 хв 
Ходорів 03.32 2 хв  03.34 12 г  23 хв 
Івано-Франківськ 04.58 38 хв  05.36 13 г  49 хв 
Коломия 06.58 15 хв  07.13 15 г  49 хв 
Чернівці 08.15 17 г  6 хв 

У розкладі поїзда 249П Київ-Пас. — Чернівці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930